Учні 11 класу Ліцею №261 Дарницького району ознайомилися з можливостями факультету ІТ НУБіП України

19 березня факультет інформаційних технологій НУБіП України відвідали ліцеїсти Ліцею №261 Дарницького району м. Києва в межах індивідуального Дня відкритих дверей.

Захід було організовано відповідно до нещодавно укладеного договору про співпрацю, ініціатором і відповідальною стороною якого від НУБіП України виступила кафедра інформаційних систем і технологій.

Під час візиту учасники ознайомилися з освітніми програмами факультету, дізналися про особливості навчального процесу, з якими познайомив декан факультету Ігор Болбот.

Завідувач комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки Дмитро Касаткін провів екскурсію факультетом, та презентував сучасні лабораторії, серед яких:

  • лабораторія 3D-друку та моделювання;

  • лабораторія програмування роботів;

  • Cisco-лабораторія;

  • лабораторія оптично-волоконних мереж;

  • кіберполігон;


  • лабораторія моделювання та прогнозування.

Здобувачі мали можливість не лише побачити матеріальну базу факультету, а й відчути атмосферу студентського життя та сучасного ІТ-навчання.

До представлення освітніх програм факультету долучилися завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Михайло Швиденко, комп’ютерних наук Белла Голуб, економічної кібернетики Наталія Рогоза, комп’ютерних систем, мереж та кібербезпеки Дмитро Касаткін.

Відвідування факультету викликало значний інтерес і позитивні емоції у ліцеїстів, які отримали нові знання та мотивацію для подальшого професійного розвитку. Всі бажаючі змогли отримати тематичні сувеніри від факультету.

Факультет інформаційних технологій висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю з Ліцеєм №261 та реалізацію нових спільних освітніх ініціатив.

Команда факультету інформаційних технологій НУБіП України