На факультеті пройшов семінар „СУЧАСНІ ТРЕНДИ ТА ВИКЛИКИ РОЗВИТКУ РОБОТОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ”

November 12, 2024

8 листопада за ініціативи кафедри конструювання машин і обладнання відбувся семінар „СУЧАСНІ ТРЕНДИ ТА ВИКЛИКИ РОЗВИТКУ РОБОТОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ”. Захід, на який долучились студенти, аспіранти та НПП київських, харківських, львівських ЗВО, відбувся у онлайн форматі. Організатори семінару привітали учасників та повідомили, що він має за мету консолідацію зусиль вчених, освітян та виробничників у напрямку подолання викликів розвитку робототехнічних систем і комплексів. Привітальні слова до учасників висловив завідувач кафедри конструювання машин і обладнання проф. Вячеслав ЛОВЕЙКІН та проф. кафедри Юрій РОМАСЕВИЧ.

Програма проведення семінару передбачала заслуховування доповіді доцента кафедри будівельних машин Київського національного університету будівництва і архітектури, к.т.н., доц. Дмитра МІЩУКА на тему „Програмні симулятори інформаційних робототехнічних систем”. У ній він представив надзвичайно широку гамму програмних продуктів, які дозволяють досліджувати різні аспекти робототехнічних систем: від моделювання роботи елементів роботів (мікроконтролерів, керованих приводів тощо) до симуляцій роботів-маніпуляторів у виробничих умовах. Численні питання доповідачу від учасників семінару підтвердили актуальність теми та показали значну зацікавленість учасників цими питаннями.

Підводячи підсумки роботи семінару, організатори подякували всім, хто приймав участь і висловили впевненість в тому, що такі заходи будуть продовжуватись в майбутньому: на наступні семінари будуть запрошені спікери, які представляють наукову та виробничу спільноту, і які мають досвід розробки, експлуатації або дослідження робототехнічних систем.
Матеріали першого семінару (презентація та відеозапис) доступні за посиланням

 

Гарант ОПП „Робототехнічні систем і комплекси сільськогосподарського виробництва”,

проф. Юрій РОМАСЕВИЧ

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook