ПІДТРИМКА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ МАГІСТРІВ ЧЕРЕЗ ВИРОБНИЧУ ПРАКТИКУ В СФЕРІ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ТА СТРАХОВОЇ СПРАВИ

November 4, 2024
  Виробнича практика магістрів є наріжним каменем навчання і сприяє формуванню вміння застосовувати теоретичні знання, здобуті при вивченні дисциплін у процесі розв’язання практичних фінансово-економічних завдань. Також вельми важливим є розвиток професійного вміння приймати самостійні рішення у виробничих умовах, опановувати сучасні методи і форми організації виробництва на базі одержаних у НУБіП України знань, що допоможе у професійній діяльності в реальних умовах виробничої діяльності.
  30 жовтня та 1 листопада 2024 року магістри другого року навчання спеціальності 072 - «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» представили результати своєї практичної діяльності комісії, яку представляли дві випускові кафедри фінансів і банківської справи та страхування. Комісія, до складу якої увійшли завідувач кафедри фінансів, професор Наталія Швець, завідувач кафедри банківської справи та страхування, доцент Вікторія Костюк, професор кафедри фінансів Олена Лемішко та доценти кафедри банківської справи та страхування Олексій Муравський і Лідія Аврамчук, ретельно ознайомилась із звітами, високо оцінивши підготовку студентів. Захист проходив у змішаному форматі, де здобувачі достойно продемонстрували свої презентації та відповідали на питання комісії.
  Хотілося б відзначити результати проходження виробничої практики таких студентів.
  Андрусяк Д.С. – місце проходження практики – ТДВ «СК «ГАРДІАН»; у процесі проходження практики було проведено огляд інвестиційної діяльності компанії, оцінку якості інвестиційного портфеля та оцінку інвестиційних ризиків.
  Опанасенко І.О. – місце проходження практики – ВП НУБіП України «Великоснітинське НДГ ім. О.В.Музиченка»; у процесі проходження практики було проведено фінансово-економічний аналіз господарства та розроблено пропозиції по удосконаленню фінансової діяльності підприємства.
  Кравцов А.В. – місце проходження практики – ТОВ «Кроу Ерфольг Україна»; у процесі проходження практики було проведено інтегральну оцінку фінансового стану, оцінку ризиків та ціни залучення капіталу.
  Мойсієвич О.О. – місце проходження практики – «АКБ «Астра»; у процесі проходження практики було проведено діагностику ризику банкрутства, розроблено пропозиції щодо удосконалення фінансової діяльності підприємства.
  Морозов К.О. - місце проходження практики – ФОП «Кравченко І.О.»; у процесі проходження практики було проведено аналіз діяльності підприємства та запропоновано рівномірно нарощувати власний капітал та активи, залучати більше інвесторів для реалізації інноваційних проєктів.
  Панькевич О.С. - місце проходження практики – ТОВ «Органік Експерт»; у процесі проходження практики було здійснено фінансовий аналіз діяльності підприємства в сфері органічного землеробства, а також запропоновано заходи покращення діяльності товариства в сфері органічного землеробства.

  Черній С.Р. - місце проходження практики – ТОВ «УЄТЛ» »; у процесі проходження практики було проаналізовано основні види діяльності та здійснено аналіз саме фінансового стану підприємства, розроблено пропозиції щодо перспектив розвитку товариства в сфері технічного обслуговування та ремонту вантажних автотранспортних засобів.

  Гребенюк Т.А. - місце проходження практики – ТОВ «Компрессор Інтернешнл»; у процесі проходження практики було з’ясовано основні загрози фінансової стабільності товариства, проведено характеристику фінансової стратегії компанії, проведено аналіз ймовірності банкрутства, запропонувала заходи щодо системи попередження, прогнозування та запобігання банкрутству.

  Андросюк Є.О. - місце проходження практики – ТОВ «РДО Україна»; у процесі проходження практики було здійснено аналіз ефективності комерційної діяльності компанії, проведено оцінку фінансової стабільності компанії за досліджуваний період, характеристику фінансової стратегії компанії, а також запропоновано шляхи підвищення ефективності діяльності компанії.
  Невгад Б.П. - місце проходження практики – Вишнівське відділення КГРУ АТ КБ «Приватбанк»; у процесі проходження практики було досліджено формування ресурсів досліджуваного банку та здійснено оцінку фінансових результатів, запропоновано шляхи вдосконалення ресурсної бази банку через оптимізацію депозитних вкладень, покращення валютно-розрахункового обслуговування.
 
  Також деякі магістри: Куденчук Олександр, Олійник Микола, Граб Олександр, Дмитрук Богдан, Пархоменко Назар, Полегенько Сергій, Ромашко Олексій Яковлев Роман, Ярошенко Ростислав попри економічну нестабільність і виклики отримали можливість проходити практику онлайн, завдяки підписанню угод з провідними банками. Кожен із банків розробив програми проходження виробничої практики різних форматів (курси, тренажери, майстер-класи, вебінари та тренінги), адаптованих під професійні потреби кожної спеціальності. Студентам надано було доступ до цифрової бібліотеки банків, а також вони виконували практичні завдання і здавали підсумкові модулі. За результатами практики кожен підготував звіт, який отримав позитивний відгук від керівництва банківської установи.

  Банківські установи відзначили високий рівень компетентності майбутніх фахівців, більшість з яких отримали сертифікати з високими балами і були зараховані до кадрового АТ КБ «ПриватБанк» із перспективою працевлаштування.
  Магістри другого року навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» успішно виконали всі завдання виробничої практики, попереду у них складне завдання – завершення роботи над випускною магістерською роботою. Завдяки прагненнями до знань наших магістрів, загальними зусиллями, і викладачів кафедри фінансів, і викладачів кафедри банківської справи та страхування, а також наставників з виробничої практики сподіваємось, що кваліфікаційні магістерські роботи буде виконано і захищено на високому рівні!
 
Лемішко Олена, професор кафедри фінансів
Муравський Олексій, доцент кафедри банківської справи та страхування
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook