"Perspektywy Women in Tech Summit 2024": академічна мобільність, нетворкінг та мовна комунікація

June 28, 2024

У Варшаві, 12-13 червня 2024 року у центрі EXPO XXI, відбулася одна з найбільших конференцій для жінок у галузі STEM (наука, технології, інженерія та математика) в Європі та Азії. В цьому році я мала честь у складі української освітянської делегації представляти Україну на цьому саміті.

 

На цьому заході було понад 14 тисяч учасниць, які представляли 104 країни; 700 спікерів, тренерів і менторів з найрізноманітніших питань сучасних технологій та технічних наук; 63 майстер-класи з технологій, кар'єрних можливостей та софтскіл; 500 менторських сесій і багато-багато іншого – все це статистика "Perspektywy Women in Tech Summit 2024".

 

Головний девіз саміту – "Баланс між життям та технологіями", а мета заходу – підтримати жінок, боротися зі стереотипами та просувати різноманіття у технологічній галузі. Основні напрями роботи саміту: штучний інтелект, квантові обчислення, кібербезпека, взаємодія людини з машинами, технології для захисту клімату.

Серед багатьох пам’яток Science Hall особливою була можливість зіткнутися віч-на-віч із реальною моделлю квантового комп’ютера від IQM Quantum Computers, єдиного стартапу в Європі, який створює квантові комп’ютери нового покоління.

Захоплюючою була виставка «Cipher_Girls» Познанського центру шифрування Enigma. Проект має на меті заповнити розрізнені прогалини, пов’язані з присутністю та видимістю жінок в історії науки та розвитку цифрових технологій. Виставка «CIPHER_GIRLS», посилаючись у своєму оформленні на культовий феміністичний твір Джуді Чікаго «The Dinner Party», представляє постаті польських та зарубіжних жінок-кодувальників, без яких досягнення сучасності та криптографія була б неможливою.

Perspektywy Women in Tech Summit 2024 є унікальним майданчиком для академічної мобільності, оскільки збирає учасників із понад 100 країн. Академічна спільнота та професіонали мали можливість не тільки обмінюватися досвідом, але й встановлювати міжнародні контакти для майбутнього співробітництва.

 

  

Для мене саміт – це чудова платформа для пошуку нових ідей, співпраці з провідними технологічними фірмами та університетами. Формат події – менторські сесії, воркшопи, панельні дискусії, які полегшують професійне спілкування та обмін знаннями. Мовна комунікація на форумі відіграє важливу роль, оскільки захід є багатонаціональним і проходив англійською та польською. Саміт також підкреслює важливість різноманітності та інклюзивності, надаючи можливість учасникам з різних культурних та мовних середовищ долучитися до глобальної спільноти технологічних інноваторів.

Ця подія є потужним інструментом для розширення академічних та професійних горизонтів, встановлення нових контактів та розвитку міжкультурної комунікації, що є важливими складовими сучасного ринку праці.

Дякую міжнародному відділу НУБіП України за службове відрядження та можливість розширення своїх академічних та професійних горизонтів, встановлення нових контактів та розвитку міжкультурної комунікації.

Емілія ПРУШКІВСЬКА,
професор кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook