Профорієнтаційна кампанія від кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі очима наших випускників
Профорієнтаційна кампанія від кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі очима наших випускників
February 27, 2024
Профорієнтація - це система заходів, метою яких є допомога молодій людини у виборі майбутньої професії, спираючись на її можливості, здібності і таланти, та з урахуванням потреб сучасного суспільства. Ми прагнемо жити в успішному суспільстві, а успішність суспільства залежить від його ефективності.
Ефективне суспільство будують професіонали - гарні фахівці, знавці своєї справи. «Своя справа» – це та, яка приносить не лише матеріальне, а й моральне задоволення та позитивні емоції. А задоволення від життя та налаштованість на позитив – це вже половина успіху! Така проста формула доводить важливість обрання «своєї» професії.
Саме спеціальність «Маркетинг» може стати «своєю справою», на що наголошував випусник першого бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Маркетинг» Валентин Кашлюк, проводячи профорієнтаційну роботу під керівництвом гаранта першого (бакалаврського) рівня кандидата економічних наук, доцента Віолети Леонтіївни Гераймович у Македонській гімназії, яка розташована на Київщині, Обухівський район, село Македони 25 лютого.
Майбутні абітурієнти були ознайомлені з усіма можливостями НУБіП України, факультету аграрного менеджменту та кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі, яка є випусковою за спеціальністю 075 «Маркетинг». Також було розказано багато цікавих фактів та історій із студентського життя, надано широку інформацію про факультет аграрного менеджменту, кафедру маркетингу та міжнародної торгівлі, особливості освітньо-професійної програми «Маркетинг», можливості навчання за програмами подвійних дипломів, навчання на військовій кафедрі, широкими можливостями для студентського самоврядування, працевлаштування після навчання.
Чекаємо на першачків в нашій великій родині ФАМ та кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі.
Віолета Гераймович
гарант ОПП "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти