Профорієнтація в середній школі №36 м. Києва
Профорієнтація в середній школі №36 м. Києва
January 11, 2024
11 січня 2024 р. Катерина Віталіївна Наконечна завітала в середню школу №36 м. Києва та поспілкувалася з учнями 11-А і 11-Б класів. Предметом дискусії – ознайомлення випускників з освітніми програмами «Економічна кібернетика» і «Цифрова економіка».
![](/sites/default/files/u196/n1_0.jpg)
![](/sites/default/files/u196/n2_1.png)
Учні уважно слухали, задавали питання та обіцяли завітати в 15 корпус НУБіП на День відкритих дверей.
к.е.н., доцент К.В. Наконечна