Лекції з дисципліни «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» в режимі онлайн продовжуються

10 жовтня 2020 року
     8 жовтня 2020 року були проведені дві лекції з дисципліни «Біохімія тварин з основами фізичної і колоїдної хімії» on-line на платформі Zoom: 1) на першій парі студентам 8 групи (за спеціалізацією 211 «Ветеринарна медицина») англійською мовою та 2) на другій парі – студентам 11 групи ІІ курсу факультету ветеринарної медицини (спеціалізація 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»).

 

     Лекція для студентів 8 групи висвітлювала фізико-хімію дисперсних систем і поверхневих явищ. На занятті були надані докази того, що знання основ колоїдної хімії є важливою запорукою розуміння процесів життєдіяльності організмів. Під час лекції студенти відповідали на питання, а також задавали власні для уточнення окремих елементів навчального матеріалу.


     Тематика лекційного матеріалу для студентів 11 групи ІІ курсу факультету ветеринарної медицини стосувалася вивчення основ колоїдної хімії та фізико-хімічних методів біохімічних досліджень.


     Студенти мали можливість закріпити пройдений лекційний матеріал, даючи відповіді на відкриті питання та тестові завдання, в ЕНК БТ ОФКХ (Ч.1) на наступному після лекції практичному занятті, відвідуваність яких цього тижня покращилася у порівнянні з минулим.

 

Лілія Калачнюк,
професор кафедри біохімії і
фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook