Ольга Мельник із Ніжина: обрала спеціальність облік і оподаткування та вступатиму в НУБіП

4 квітня 2020 року
     Мельник Ольга, родом з міста Ніжина, відмінно закінчила 9 класів. Наразі закінчує навчання у ВП НУБіП України “Ніжинський агротехнічний коледж”. Дівчина вважає, що НУБіП зможе дати прекрасну базу для майбутньої роботи, а тому обирає спеціальність “Облік і оподаткування” та вступатиме до нашого університету.

 

  • Звідки дізналися про НУБіП?

     – Про університет дізналася ще у школі з інтернету і хотіла вступати ще після 9 класу, але все таки вирішила спочатку піти в коледж. А так як мій навчальний заклад є відокремленим підрозділом НУБіПу, то саме Ваш університет стоїть першим в пріоритетах.

  • Що стало вирішальним у виборі професії обліковця?

     – З самого дитинства, мені здається, я перебрала всі професії, які тільки можливо, хотіла бути і вчителем, і космонавтом, і лікарем, ким тільки я не була в своїх думках, але коли подорослішала, то стала розуміти, що професія бухгалтера є однією з найважливіших та найбажаніших у сучасному світі. Кожного дня відкриваються десятки або й сотні найрізноманітніших підприємств, вони можуть відрізнятися абсолютно всім, але особа, що буде вести бухгалтерський облік їм потрібна стовідсотково. Обліковець є важливою запорукою для успішної роботи будь-якого підприємства.

  • Які маєте захоплення?

     – У захопленнях я дуже різнопланова людина. Захоплююсь малюванням, трохи спортом, часто граю на сцені, останнім часом почала цікавитися психологією, люблю подорожувати. Та і взагалі я дуже запальна людина, мене легко зацікавити і направити всю енергію на якусь справу.

  • Які мрії на майбутнє?

     – Мрію про те, щоб через багато років подивившись на свій пройдений шлях, я могла з впевненістю сказати, що все моє життя було не марне для суспільства і планети у цілому. Щоб я змогла реалізувати себе і принести користь нашій країні, а можливо і за її межами. Як казав Віктор Гюго: “Ніщо так не сприяє створенню майбутього, як сміливі мрії», тож я мрію саме про це, творити майбутнє і нашу історію.

Розмовляла Оксана Ганяйло,
доцент кафедри обліку та оподаткування

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook