Співпраця кафедри технологій та дизайну виробів з деревини з австрійським бізнесом в рамках роботи технічного комітету зі стандартизації (ТК-18 ) «Лісові ресурси»

8 листопада 2019 року
м.Радівці

      6-8 листопада доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини Марченко Наталія, старший викладач Буйських Наталія, доцент Мазурчук Сергій та асистент Новицький Сергій на запрошення керівництва компанії відвідали деревообробне підприємство Holzindustrie Schweighofer в м. Радівці (Румунія). Holzindustrie Schweighofer зі штаб-квартирою у Відні є інтернаціональною компанією, яка володіє шістьма великими виробничими потужностями в Румунії та Німеччині.

   Відвідування відбулося в рамках роботи Технічного комітету зі стандартизації (ТК-18 «Лісові ресурси») над імплементацією європейських стандартів в Україні. В ході жвавої дискусії були обговорені питання методів вимірювання та обліку лісоматеріалів на етапах заготовлення, транспортування і приймання. Також значну частину часу приділили вивченню питання класифікації пилопродукції, у т.ч. конструкційних пиломатеріалів, за її призначенням та вимогами різних країн світу.

     На виробничому майданчику співробітники кафедри ознайомилися з практичним застосуванням нормативної документації з визначення якості та обсягу під час сортування лісоматеріалів та пилопродукції. Румунські колеги з великою зацікавленістю віднеслися до інформації про перехід України на європейські стандарти та надали корисні поради.

    Висловлюємо щиру вдячність керівництву компанії за надану можливість ознайомлення з підприємством!

Завідувач кафедри технологій та дизайну виробів з деревини
Олена Пінчевська

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook