Студенти економічного факультету відвідали виставку «AgroComplex -2019»

29 жовтня 2019 року

У період з 29 по 31 жовтня 2019 року Міжнародний виставковий центр став ареною для демонстрації передових технологій та інновацій вітчизняного аграрного бізнесу на Міжнародній виставці «AgroComplex - 2019». У день відкриття виставку відвідали студенти економічного факультету 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

  

 

Виставка традиційно проходить 1 раз на два роки, цьогорічна ж зібрала понад 400 компаній переважно з України, США, Німеччини, Франції, Голландії, Фінляндії, Туреччини, Кореї, Китаю, Індії.

Особлива цікавість наших бакалаврів була зосереджена навколо нових можливостей, бізнес ідей у підприємництві та міжнародних інвестицій у нові технології і розробки для аграрного бізнесу. Адже, майже третина першокурсників, яка обрала НУБІП України та спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» не з перших уст знають про особливості і складнощі ведення бізнесу в різних галузях аграрного сектору.

Необхідно зазначити, що виставка «AgroComplex - 2019» надала можливість студентам ознайомитись з експозиціями, виділеними у декілька сегментів за виробниками та розробниками:

1)    національної сільськогосподарської техніки України (Ривок до якості 2019);

2)    програмного забезпечення, смарт-рішень, цифрових технологій для точного землеробства (IT- corner 2019);

3)    міжнародного ринку біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі (AgroEnergyDAY 2019);

4)    технологічних рішень для захищеного ґрунту (Тепличний бізнес України 2019);

5)    спеціалізованих фермерськими господарств (Local to Global);

6)    продукції і обладнання для бджільництва.

 

 

У ході знайомства з матеріалами та технічними засобами, в епіцентрі виставки бакалаври також завітали до експозиції лідера в галузі вищої освіти на аграрному ринку країни – НУБІП України.

Відвідування виставки посприяло також налагодженню нових контактів з аналітичними видавництвами на аграрному ринку, такими як AgroOne, Аграрник, АгроPRO та іншими, а також Медовою біржою – спеціалізованим майданчиком для торгівлі медом та продуктами бджільництва.

 

Усі три дні виставки насичені багатьма подіями та цікавими спікерами, тому рекомендуємо долучитись до даного заходу і іншим студентам!

 Валентина Яворська, доцент кафедри організації

підприємництва та біржової діяльності

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook