Збірна НУБіП України з футболу перемогла команду з КНУКіМ

30 вересня 2019, 22:43
м. Київ, стадіон НУБіП України
     27 вересня відбувся другий матч чемпіонату міста Києва серед чоловічих студентських команд з футболу сезону 2019-20 рр.

Наші хлопці приймали команду Київського національного університету культури і мистецтв. Оговтавшись після нещодавньої поразки, збірники з перших же хвилин почали активний пресинг. Така тактика дала свої результати і протягом першого періоду наші гравці забили п`ять голів. У воротах суперника по черзі відзначилися: двічі Андрій Євтушок (агоробіологічний ф-т), Артем Лісовський (ф-т аграрного менеджменту), Богдан Кутовенко (юридичний факультет) та першокурсник Богдан Паламарчук (гуманітарно-педагогічний ф-т). Натомість збірна КНУКіМ нічого не змогла протиставити нашій команді, вдача була на боці футболістів НУБіП України.

У другому таймі суперники намагалися наблизитися до наших воріт, але це їм не вдалося. Чергова контратака завершилася втратою м`яча, чим скористалися наші хлопці, і Богдан Паламарчук поставив крапку у цьому поєдинку, забивши шостий гол у ворота КНУКіМ. Матч завершився з рахунком 6:0 на користь збірної НУБіП України.

Вітаємо збірну НУБіП України з футболу з яскравою перемогою і бажаємо не збавляти оберти!