Науковці університету взяли участь в міжнародну семінарі з очищення води у Великобританії

4 серпня 2019 року

    Представник механіко-технологічного факультету НУБіП України Вячеслав Братішко на запрошення Університету Гаддерсфілда (Великобританія) взяв участь в роботі науково-практичного семінару, який відбувався 29-30 липня 2019 року і був присвячений питанням обробки та використання осадів стічних вод на основі застосування прискорювачів електронів. В роботі семінару брали участь представники наукових та комерційних установ Великобританії, України, Таїланду та Китаю.


    В результаті науково-практичного семінару учасниками було узгоджено напрями спільних досліджень та прийнято рішення про підготовку пропозиції для участі в міжнародному конкурсі науково-технічних проектів. Учасники семінару також ознайомилися з лабораторно-експериментальною базою Університету Гаддерсфілда, зокрема, з діючими прискорювачами електронів.

    Участь в семінарі стала продовженням співпраці вчених Університету Гаддерсфілда та співробітників механіко-технологічного (кафедра механізації тваринництва) й агробіологічного факультетів НУБіП України в напрямках техніко-технологічного забезпечення ефективного перероблення органічної біосировини, виробництва та використання органічних добрив тощо.


Заступник декана механіко-технологічного факультету
Ігор Сівак

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook