День відкритих дверей на економічному факультеті

29 березня 2018, 12:00

День відкритих дверей: університет зустрів майже тисячу вступників шкіл з усіх регіонів України! 

      29 березня 2018 року економічний факультет гостинно приймав у стінах факультету майбутніх вступників, їх батьків та гостей.
Презентував факультет декан Анатолій Діброва, який коротко розповів про історію факультету, який має нещодавно святкував свої 65 років, можливості навчання на факультеті, його зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.

     

    Декан зупинився на особливостях формування навчальних планів, спеціальностях і спеціалізаціях, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.
 Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.

   До привітання майбутніх студентів приєднався проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша. Він поділився спогадами про свій вибір професії і порадив випускникам старанно вчитись, оскільки вищий рівень освіти працівника забезпечує вищий ступінь і результативність його професійної активності, гарантії працевлаштування та достойної оплати праці. Проректор зазначив, що зміщення попиту на ринку праці в бік кваліфікованих високоосвічених працівників є однією з найбільш виразних ознак переходу до економіки, яка будується на основі знань.

Голова студентської організації університету, студентка економічного факультету 4 курсу 3 групи, Катерина Дювенжи у своїй доповіді розповіла про напрями роботи студентської організації та організацію дозвілля студентів факультету та університету.

Також привітала гостей економічного факультету, випускниця 2006 року спеціальності "Економіка підприємства" Юля Райнхайдт, на сьогодні громадянка США. Вона розповіла власні враження від навчання на економічному факультеті. "Після закінчення школи, у 2001 році я продовжила навчання в НАУ на спеціальності Облік і Аудит, і в 2006 році захистила диплом магістра Економіка Підприємства. Мій вибір впав на аграрний тому, що університет має прекрасну репутацію, розташований в мальовничому куточку столиці, і, головне, за міжнародну співпрацю з університетами світу".

  

    В заключному слові декан Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав успіхів і ще раз запросив до навчання на економічному факультеті. А далі всі поділилися, як то кажуть, за інтересами: відправилися з завідувачами кафедр на екскурсії до обраних підрозділів. 

 
Анатолій Шиш

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook