ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ “CAREER TALKS: НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ”

23 листопада 2017 року

 Перша конференція для молоді з успішної кар’єри


    Якщо ти навчаєшся або шукаєш першу роботу, тебе хвилюють питання, як будувати кар’єру та досягати успіху в ХХІ столітті? Тоді ось твій шанс! Реєструйся на Національну конференцію «CAREER TALKS: НАВИЧКИ ДЛЯ УСПІХУ», що пройде 15 грудня 2017 року в Києві в рамках ініціативи “Українського Пакту заради молоді-2020″*. На заході ти почуєш історії успіху і важливі поради від лідерів провідних українських компаній, урядових та неприбуткових організацій. Дізнаєшся, які навички варто розвивати для реалізації в кар’єрі, та отримаєш заряд мотивації на професійну реалізацію в Україні.

    Організатори Конференції: Центр «Розвиток КСВ» та Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.
      Кожен третій український студент серед ключових складнощів під час працевлаштування вважає недостатній для роботи рівень знань та навичок («Найкращий роботодавець» 2016). Саме тому конференція дасть відповідь на питання, які навички визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати?
    Захід об’єднає лідерів думок, топ-менеджерів та 150 активних молодих людей з різних регіонів України. Career Talks познайомлять учасників з найбільш актуальними ідеями, трендами та порадами щодо розвитку навичок та успішної кар’єри.
     Конференція стане заключним заходом після шести регіональних форумів «БІЗНЕС – МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у Кременчуці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Луцьку та Запоріжжі. Приємним сюрпризом стане презентація збірки «Ключові поради для успішної кар’єри» з рекомендаціями від HR українських компаній.

Реєстрація – за посиланням

Зареєструватися потрібно до 6 грудня 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у конференції буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді. Обраних учасників буде запрошено до 8 грудня 2017 року.
Участь у Конференції безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проїзд.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Конференції пишіть: Тарас Деркач, Центр “Розвиток КСВ”, [email protected], (044) 292 02 48.
Чекаємо на Вас! Не пропустіть свій унікальний шанс!

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.
На сьогодні Пакт підписала 81 організація з 10 регіонів України. Серед перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байер» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа».

Центр Розвиток корпоративноъ соціальної відповідальності

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015