Вступна кампанія 2017: додаткові конкурсні бали для сільської молоді

15 липня 2017 року

 Саме ця тема стала предметом обговорення на засіданні приймальної комісії університету під головуванням ректора Станіслава Ніколаєнка, яке відбулося 15 липня. У 2017 році остаточно конкурсний бал вступника, який закінчив сільську школу і не менше року проживає в селі перемножується на коефіцієнт 1,02 (сільський коефіцієнт). Це дозволяє збільшити конкурсний бал для даної категорії вступників на 3-5 балів. Для того щоб був врахований цей коефіцієнт вступнику необхідно в сільській раді по місцю проживання взяти довідку і завантажити її скановану копію в електронний кабінет, роз’яснив відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Шевчук.


 

 
Він також нагадав, що приймальна комісія університету працює також і у вихідні дні (субота, неділя) з 9-00 год. до 14-00 год.
 
Віктор Шевчук проінформував членів приймальної комісії, що станом на 15 липня 2017 року на освітній ступінь «Бакалавр» подано 644 заяви особисто від вступників в паперовому вигляді. Особливо активним є вступники на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, що подали на державне замовлення денної форми навчання 559 заяв. Електронних заяв від вступників на базі повної загальної середньої освіти подано - 2 223 за денною формою навчання та 74 – на заочну.
 
 
 
 
 
 
 
На освітній ступінь «Магістр» загальна кількість заяв становить 1 594 на денну форму навчання. 96 осіб подали документи на місця, що оплачуються за рахунок коштів фізичних осіб. З 18 липня приймальна комісія розпочне прийом документів до магістратури на заочну форму навчання.
 
Людмила Святченко
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook