Кафедра загальної хімії: на будь-якому заході не забуваємо про профорієнтацію.

19 березня 2017 року

Вже стало доброю традицією проведення викладачами кафедри загальної хімії тижня природничих дисциплін в професійно-технічних навчальних закладах міста Києва. І в цьому році протягом 12-17 березня викладачі кафедри залучилися до організації і проведення тижня природничих дисциплін в Державному навчальному закладі «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва». Мета заходу: поглибити знання учнів з природничих дисциплін; мотивувати свідомість учнів до їх вивчення, прищеплювати інтерес до природничих дисциплін, виховувати любов до природи, проводити профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами.

Під час проведення тижня природничих наук викладачами кафедри загальної хімії НУБіП та Центру професійної освіти був організований конкурс стіннівок на теми: «Ми – за здоровий спосіб життя», «ВІЛ, СНІД, наркоманія, алкоголізм. Боротьба з ними»; викладачі кафедри виступали у  ролі присяжних під час проведення відкритого уроку на тему: «Суд над тютюнопалінням», виступали в ролі журі у змаганнях з хімічного «Брейн-рингу», відвідали відкрите заняття екологічного гуртка «З бабусиного кошика» тощо.

Наприкінці тижня природничих наук відбувся профорієнтаційний захід «Хімія в житті людини», проведений викладачами кафедри загальної хімії НУБіП України. В рамках заходу викладачі ознайомили учнів зі спеціальностями університету, розповіли про особливості навчального закладу.