Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини як складової безперервної освіти

20 квітня 2016 року
НУБіП України

 

 

З 18 квітня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України розпочали роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:

1.         Заступники начальників управлінь ветеринарної медицини в містах і районах

2.         Завідувачі хіміко-токсикологічними відділами, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях

3.         Начальники, заступники начальників і начальники пунктів регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

 

 

На факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, зустріли заступник директора ННІ післядипломної освіти, д. с.-г. н., професор Пабат Віктор Олексійович і заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович.

 

 

Слухачам проведено лекції «Сучасний стан АПК України та інноваційні процеси в стимулюванні його подальшого розвитку» (Пабат В.О.) і «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні» (Бойко Г.В.).

 

 

 

В розрізі занять, серед слухачів, проведено профорієнтаційну роботу. Бойко Г.В ознайомив з правилами прийому та особливостями вступу 2016 року на факультет ветеринарної медицини та перевагами навчання в нашому університеті. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

 

 

Пабат В.О. розповів про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти.

 

Заступник директора ННІ післядипломної освіти, д. с.-г. н., професор Пабат В.О.

Заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти, к. вет. н., доцент  Бойко Г.В.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook