ЗМЕНШЕННЯ ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГУМУСУ. СИСТЕМИ ЗБЕРІГАЮЧОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА

20 жовтня 2024, 21:39

 

 «Стале зберігаюче землеробство» це не просто альтернативний метод у сільському господарстві. Воно засноване на іншому баченні і розумінні місця і ролі сільського господарства в екосистемі планети Земля. «Стале зберігаюче землеробство» це система розвитку сільського господарства у відповідності до законів природи і розглядається сьогодні у всьому світі як єдино-можливий спосіб існування і подальшого успішного розвитку галузі землеробства.

 Чергова зустріч - дискусія з практиками – фермерами відбулася 17 жовтня 2024 року для науковців і виробників за участі викладачів кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка механіко-технологічного факультету НУБІП. Захід організовано сільськогосподарською дорадчою службою ГС «Зелені Агро Рішення» за підтримки Європейського Союзу в межах проекту інноваційної діяльності «ClieNFarms».

 Доповідачи, експерти, практики:

 Микола Павлович Косолап:

- Експерт ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) з питань зберігаючого землеробства та аграрної освіти,

- Кандидат с.-г. наук,  доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП України.

 Микола Биков: Національний експерт ФАО в Україні з ґрунтозберігаючого землеробства, дорадник з агрономії, агроном-консультант асоціації «Дунайська соя».

 Михайло Войтовик:

- фермер No-till, практик,

- науковець, кандидат с.-г. Наук,

- Білоцерківський національний аграрний університет.

 Запрошені науковці, практики:

 Boris Boincean: Doctor in Agricultural Sciences (Dr hab.), Professor, Selectia Research Institute of Field Crops; Alecu Russo Balti State University, Republic of Moldova.

 

 Запис заходу: https://www.youtube.com/watch?v=4P7Gqnl_CmY

 Вечера О.М., ст.викладач кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М.Василенка.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook