ЯК АГРОДРОН DJI AGRAS T30 ЗМІНИВ АГРОБІЗНЕС У СВІТІ?

2 травня 2024, 11:06

 

 30 квітня 2024 року відбулася онлайн-вебінар для фермерів, виробників і науковців за участі викладачів кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка, організований компанією "АГРОНІКС ЮА" - офіційним імпортером агродронів "DJI" AGRICULTURE в Україні.

 «ХТО ТАКИЙ» і «З ЯКОЮ ЦІЛЛЮ» КУПУЄ АГРОДРОНИ ДЛЯ ВНЕСЕННЯ ПЕСТИЦИДІВ?

 ЩО МОТИВУЄ КУПУВАТИ АГРОДРОН: ДОДАТКОВИЙ ДОХІД ЧИ ЕКОНОМІЯ КОШТІВ?

 ПРОБЛЕМИ ТА ОБМЕЖЕННЯ DJI AGRAS T30: Незважаючи на численні переваги, використання Agras T30 у сільському господарстві також створює деякі проблеми та обмеження. Однією з основних проблем є регуляторні питання. Ще одним обмеженням є вартість Agras T30. Це відносно дороге обладнання, яке може бути непосильним для дрібних фермерів або тих, хто має обмежені ресурси.

 СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ОБ’ЄМИ ВНЕСЕННЯ ПЕСТИЦИДІВ АГРОДРОНАМИ: Кількість агродронів у світовому агробізнесі та доля ринку, яку займають вироби компанії DJI.

 Спікери:

Вадим Остапенко, експерт в AgTech/AgroDrones. Консультант, менеджер, продавець. У сфері агродронів з 2014 року. Спеціалізується на моніторингу стану посівів, переобладнанні техніки та внесенні ЗЗР, особисто продав більше 100 агродронів.

Микола Черняк, CEO AGRONIX. Кандидат С.Г. наук (PhD in Agriculture). Експерт із внесення ЗЗР агродронами. Проводить досліди з виробниками ЗЗР і насіннєвими компаніями (FMC, АХТ,  UPL, Monsanto, Bayer, Syngenta та ін.). Пройшов шлях від найманого працівника до пілота та власника компанії.

 

Вечера О.М., ст.викладач кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М.Василенка.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook