Кафедра землевпорядного проектування

Міжнародна співпраця

Співробітниками кафедри активно проводиться міжнародна співпраця з метою вивчення зарубіжного досвіду регулювання земельних відносин. Завідувач кафедри землевпорядного проектування д.е.н., доц. Мартин А.Г взяв участь у фаховій інформаційній поїздці до Німеччини, що була приурочена до Міжнародного зеленого тижню у Берліні. Він у складі української делегації, до якої увійшли представники Мінагрополітики, Держгеокадастру та навчальних закладів, відвідав Товариство з управління та реалізації земель (BVVG Bodenverwertungs–und–verwaltungs GmbH), Федеральне міністерство сільського господарства та продовольства Німеччини, взяв участь у спеціалізованих конференціях та семінарах в рамках міжнародного подіуму Глобального форуму із сільського господарства та продовольства (GFFA), а також відвідав Міжнародну виставку-ярмарок «Зелений тиждень».

         Подальший розвиток співробітництва із німецькими колегами продовжився на базі факультету землевпорядкування. Кафедра землевпорядного проектування виступила організатором та відповідальною за проведення Міжнародного семінару з вивчення досвіду регулювання земельних відносин у Німеччини на тему «Ведення кадастру нерухомості у Німеччині» (16.02.2016 р.), на якому обговорили перспективні напрямки розвитку кадастру нерухомості, зонування території населених пунктів, економіки землекористування, оцінки земель та визначення пріоритетних аспектів подальшого розвитку управління земельними ресурсами в умовах децентралізації влади, та Міжнародного науково-практичного семінару на тему: «Прозорість і профілактика корупції в управлінні земельними ресурсами» (25.10.2016 р.), який проводився з метою вивчення досвіду регулювання земельних відносин у Німеччині, визначення заходів щодо профілактики корупції та обговорення процесуальних правил для забезпечення прозорості.

       На запрошення Регіонального офісу у Європі та Центральній Азії Всесвітньої продовольчої організації (ФАО) ООН завідувач кафедри землевпорядного проектування, д.е.н., доц. Мартин А.Г. взяв участь у семінарі щодо імплементації Добровільних принципів відповідального управління земельними, лісовими та рибними ресурсами у контексті національної продовольчої безпеки, який відбувся 12-13 грудня 2016 року у Будапешті.


          З 22 листопада по 30 листопада 2016 р. у м. Пафос (Кіпр) було проведено міжнародний тренінг «The Future Is in Our Hands» («Майбутнє в наших руках») в рамках програми Європейської Комісії ERASMUS+, в якому прийняв участь аспірант кафедри землевпорядного проектування Богдан Аврамчук.

            Впродовж 27-31 березня 2017 року завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, доктор економічних наук Андрій Мартин як експерт Антикорупційної мережі для Східної Європи та Центральної Азії Організації із економічного співробітництва та розвитку відвідав Таджикистан у складі місії 4-го раунду моніторингу цієї країни в рамках Стамбульського плану дій по боротьбі із корупцією.

      Робота місії була спрямована на оцінку прогресу Таджикистану у питаннях розвитку ефективної та прозорої публічної служби, посилення боротьби проти хабарництва та забезпечення доброчесності в бізнесі, а також підтримку активної участі громадськості в реформах. В рамках місії були проведені зустрічі із керівництвом Виконавчого апарату Президента Республіки, Ради національної безпеки та оборони, Секретаріату Прем’єр-Міністра, Вищого Зібрання Таджикистану «Маджлісі Оли», Агентства із державного фінансового контролю та боротьби із корупцією, Національної ради щодо протидії корупції, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Державного комітету національної безпеки, Вищого суду, Вищого економічного суду, Уповноваженого з прав людини, Податкового комітету, Агентства державної служби, Державного комітету із землеустрою та геодезії, науковими колами, представниками бізнес-асоціацій та інститутів громадянського суспільства.
 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook