Кафедра землевпорядного проектування

Навчальна робота

         Кафедра землевпорядного проектування забезпечує викладання для майбутніх інженерів-землевпорядників ОС «Бакалавр» таких профілюючих дисциплін як «Землевпорядне проектування», «Землеустрій»,  «Інженерна інфраструктура території», «Математичні методи і моделі в землеустрої». Для студентів магістратури за спеціальністю «Землеустрій та кадастр» викладаються дисципліни «Технології автоматизованого проектування в землеустрої», «Територіальне планування та просторовий розвиток», «Управління якістю землевпорядних робіт», «Ліцензування і патентування наукової продукції», «Інформаційні технології в наукових дослідженнях», «Економіка землекористування та землевпорядкування», «Управління муніципальними землями», «Стандартизація та нормування у землеустрої».
       Навчальний процес на кафедрі землевпорядного проектування забезпечують завідувач кафедри, д.е.н., доц. Андрій Мартин, к.е.н., доц. Оксана Кустовська, к.е.н., доц. Людмила Гунько, к.е.н., доц. Олександр Чумаченко, к.е.н., доц. Тетяна Прядка, к.е.н., доц. Іванна Гетманьчик, асистент Ірина Колганова. 

      Протягом 2016-2017 навчального року викладачі кафедри постійно удосконалювали і розширювали навчально-методичні матеріали. Майже з усіх навчальних дисциплін підготовлені електронні навчальні комплекси, два з яких пройшли атестацію (ЕНК «Землевпорядне проектування» та ЕНК «Стандартизація та нормування у землеустрої»).
          На кафедрі працює навчальна лабораторія землевпорядного проектування, яка організаційно забезпечує навчальний процес, виконання лабораторних і практичних занять, надає підтримку науково-дослідній роботі студентів факультету землевпорядкування.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook