Шаховий турнір «Кубок Святого Миколая в НУБіП України»

8 грудня 2023 року
  На завершення року за ініціативою почесного президента спортивного клубу «Шаховий король НУБіП України» Сергія Кваші було сплановано та проведено шаховий турнір «Кубок Святого Миколая в НУБіП України». Незважаючи на повітряні тривоги, команда клубу 07 грудня 2023 року провела шаховий турнір.
  Перед початком турніру Тарас Лендєл, президент спортивного клубу «Шаховий король НУБіП України», представив звіт діяльності клубу за 2023 рік. Учасники клубу затвердили звіт та визначили плани діяльності на наступний рік.
 
  Після затвердження звіту Сергій Михнюк, директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку, відкрив турнір і побажав вдалої гри учасникам.
 
  Змагання проведено за швейцарською системою з контролем часу 5:00. У турнірі взяли участь любителі шахів – НПП і співробітники нашого університету.
  Шахові партії були напруженими і з перших партій було відразу зрозуміло, що весь турнір пройде в запеклій боротьбі за рейтингові бали. Перед кожним туром шахісти із впевненістю виконували свої дебюти і ніщо не могло вплинути на їхній азарт. У кожному турі відбувалися зміни щодо рейтингу шахістів у загальній таблиці, де до останнього йшла запекла боротьба за призові місця. Хтось хотів утриматися на вершині таблиці, а інші у свою чергу скинути тих, хто вище рейтингом.
 
 
  Перше місце беззаперечно здобув співробітник ННЦ виховної роботи і соціального розвитку – Іван Захарчук. Друге місце виборов В’ячеслав Богданець, доцент факультету землевпорядкування. Бронзу отримав Віталій Мирошниченко, доцент гуманітарно-педагогічного факультету.
  Кожен учасник шахового турніру підвищив власну майстерність та отримав позитивні враження.
 
Тарас Лендєл,
президент спортивного клубу
 «Шаховий король НУБіП України» 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook