План роботи на грудень розглянуто на розширеному деканаті факультету ветеринарної медицини

3 грудня 2023 року
ФВМ НУБіП України
  30 листопада під головуванням Миколи Цвіліховського відбулось чергове засідання розширеного деканату факультету ветеринарної медицини, на якому розглянуто план роботи на грудень та ряд важливих питань, які стосуються життєдіяльності факультету.

   У вступному слові Микола Іванович ознайомив членів деканату із ситуацією, подіями та здобутками факультету ветеринарної медицини. Місяць виявився напрочуд насичений подіями: обрання на посади науково-педагогічних працівників факультету; розгляд двох дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії на науково-технічній раді; розгляд навчальної літератури навчально-методичною радою; складання ЄДКІ студентами магістратури факультету; участь представників факультету у дні донора та багато інших важливих подій. Відмітив, що цього року більшість кафедр значно покращила свою матеріально-технічну базу. Активно працює ННВ клінічний центр «Ветмедсервіс».

   Далі декан звернув увагу членів розширено деканату на необхідність подання кафедрами графіку відпусток на наступний рік; посиленні профорієнтаційної роботи; залучення слухачів на підготовчі курси та контроль за екзаменаційною сесією.

   Про хід зимової заліково-екзаменаційної сесії здобувачів вищої освіти факультету доповіли завідувачі кафедр та заступники декана Сергій Деркач і Юрій Жук.

 

   Директор НДІ здоров’я тварин Сергій Голопура звернути увагу присутніх на атестації аспірантів 4 курсу та подачі звітів по наукових тематиках.

   Заст. декана Тарас Савчук і голова Сенату студентської організації факультету Марія Хведчук акцентували увагу на подачі рейтингових балів здобувачів вищої освіти.

   На засіданні було розглянуто та узгоджено план роботи факультету на грудень місяць. Наголошено, що кожен завідувач кафедри має тримати під особистим контролем освітній процес та хід екзаменаційної сесії.

   Декан дав доручення завідувачам кафедр провести робочі засідання у своїх колективах, донести відповідну інформацію до кожного співробітника. Побажав усім міцного здоров’я, швидкої перемоги та мирного неба над головою. 

Слава Україні!


Максим Жуковський,
секретар розширеного деканату

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook