Студенти факультету землевпорядкування успішно розпочали зимову екзаменаційну сесію 2023-2024 н.р.

27 листопада 2023 року
  Для студентів факультету землевпорядкування початок екзаменаційної сесії є важливим етапом в академічному житті. Це період, що вимагає від здобувачів великих зусиль та зосередженості. 27 листопада 2023 року майбутні землевпорядники розпочали зимову екзаменаційну сесію у змішаному форматі.

 

  Незважаючи на складні погодні умови цього понеділка близько 250 студентів факультету землевпорядкування з 11 академічних груп складали підсумкове оцінювання знань із дисциплін, що передбачені графіком екзаменаційної сесії (https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u382/rozklad_ekzamenaciynoyi_sesiyi_zima_2023_dlya_pidpisu_v_navchalniy.pdf). Так, студенти 1, 2 та 4 курсів факультету землевпорядкування розпочали складання іспитів у затишних аудиторіях навчального корпусу №6 НУБіП України. Третьокурсники ж та магістри першого року навчання приступили до складання підсумкового контролю дистанційно. Онлайн-формат складання екзаменаційної сесії вже добре відпрацьовано як студентами, так і викладачами НУБіП України. Традиційно, тестування студенти проходили на базі Elearn, а співбесіда була організована за допомогою платформ Cisco Webex Meetings, Zoom тощо.

  У цей день студенти складали іспити з наступних дисциплін:

 1. Вища математика (викладачі Наталія Арнаута, Юлія Мейш).
 2. Топографія (викладачі Тарас Євсюков, Яніна Степчук).
 3. Геологія і геоморфологія (викладачі Лариса Кучер, Валерій Носенко).
 4. Філософія (викладачі Олена Лаута, Тетяна Кичкирук).
 5. Економічна теорія (викладачі Інна Гуща, Юрій Власенко).
 6. Картографія (викладачі Іван Ковальчук, В’ячеслав Богданець).
 7. Математичні методи і моделі в землеустрої (викладачі Олександр Чумаченко, Людмила Кольоса).
 8. Земельний кадастр (викладачі Ірина Новаковська, Ольга Тихенко).
 9. Землеустрій (викладачі Людмила Гунько, Ірина Колганова).
 10. Управління землекористуванням і девелопмент нерухомості (викладачі Ольга Дорош, Ірина Купріянчик).
 11. Ділова іноземна мова (викладачі Лариса Юзба, Катерина Якушко).

 

 

  Деканатом було здійснено перевірку додержання вимог проведення екзаменів, а також проаналізовано присутність студентів. Майбутні землевпорядники продемонстрували високу явку і відмінний рівень знань. Викладачі, вже маючи великий досвід, передбачили всі можливі ризики та технічні проблеми зуміли забезпечити проведення іспитів згідно з вимогами.

  Початок зимової екзаменаційної сесії пройшов успішно! Відтепер, кожен з нас має власний фронт – студенти й працівники факультету землевпорядкування забезпечують гідне майбутнє освіти України. Таким чином, екзаменаційна сесія для студентів факультету стала можливістю продемонструвати навички, розуміння та готовність до майбутніх викликів!

Олександр Шевченко,
заступник декана факультету землевпорядкування

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook