Старостат на механіко-технологічному факультеті: конструктивний діалог перед семестровим контролем знань

25 листопада 2023 року
 22 листопада 2023 року відбулися збори старост академічних груп механіко-технологічного факультету. На зібранні обговорювалися важливі питання завершення навчального процесу у поточному семестрі, вирівнювання показників проміжної атестації та підготовки до екзаменаційної сесії.
  Декан факультету Вячеслав Братішко, заступники декана Ігор Сівак і Оксана Ачкевич ознайомили старост із розкладами складання сесії здобувачами вищої освіти бакалаврату і магістратури та наголосили на консолідації зусиль студентів, на ретельному виконанні умов навчального плану у поточному семестрі. Важливої уваги заслуговує питання виконання студентами курсового проектування з фундаментальної дисципліни «Теорія механізмів і машин» та спеціальних дисциплін «Сільськогосподарські машини» і «Експлуатація машин і обладнання». Для забезпечення якості виконання курсових проєктів студентам 2-4 курсів, організовані додаткові консультації з вказаних дисциплін, які здобувачі вищої освіти повинні відповідально використати.
 
  Декан факультету звернув увагу на дотримання вимог академічної доброчесності, неприпустимість нестатутних відносин та підкреслив важливість очного формату сесії. Якісні показники результатів семестрового контролю знань, можна досягти лише в безпосередньому контакті з викладачами. Крім того, для першокурсників – це перша сесія, тому її результати важливі для подальшого сприйняття освітнього процесу здобувачами вищої освіти.
  Заступники декана розкрили поточну суть питання вирівнювання показників проміжної атестації студентів та звернули увагу на позитивний рух студентів-боржників у напрямку ліквідації заборгованості за минулу сесію. На даний час заборгованість ліквідували майже всі здобувачі вищої освіти, але до початку сесії ці процеси потрібно завершити.
  Секретар факультету Тетяна Сліпуха надала інформацію про зміни у нарахуванні стипендії студентам пільгових категорій.
  Після активних обговорень, у висновку зборів прийнято покроковий план майбутніх дій. Курсові проєкти і роботи повинні бути виконаними і захищеними до 27 листопада поточного року, семестрові лабораторні і практичні роботи повинні бути відпрацьованими. Старости повинні контролювати моральний стан студентського середовища у групах та надати стипендіальній комісії факультету відомості додаткових рейтингових балів студентів до 30 листопада. Усі здобувачі вищої освіти наполегливо готуються до семестрового контролю знань.
 
Ігор Сівак,
заступник декана механіко- технологічного
факультету з навчальної і виховної роботи
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook