Відзначено спортивну діяльність викладачів та студентів НУБіП України

7 жовтня 2023 року
  05 жовтня 2023 року в центральному корпусі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулась ІХ Звітно-виборна Конференція ГО «Футбольна Асоціація Студентів міста Києва».

  Серед запрошених гостей на зустрічі були присутні заступник міністра молоді і спорту України Людмила Панченко, начальник відділу фізичного виховання Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Ігнатко, президент ГО «Об’єднані спортом» Анжела Фокіна, віцепрезидент Асоціації футболу м. Києва Василь Заброда, проректор УДУ ім. М. Драгоманова Ростислав Драпушко та представники Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради.
  Відкрив засідання президент ФАСК Вадим Місюра. Після чого була оголошена хвилина мовчання, під час якої вшановано пам’ять загиблих захисників України, серед яких і члени ФАСК Сергій Романчук (випускник НУБіП України) та Руслан Онікієнко (випускник НАВС), які загинули, захищаючи Батьківщину від російської агресії в 2022 році.
 
 
  Президент ФАСК Вадим Місюра представив присутнім звіт щодо діяльності ГО «Футбольна Асоціація Студентів м. Києва» за період 2018-2023 роки. Потрібно відзначити, що в ці складні для України роки організація майже не припиняла свою роботу і були проведені всі заплановані чемпіонати з футболу і футзалу серед чоловічих і жіночих студентських команд.
  Під час роботи Конференції була приділена увага відзначенню студентів ЗВО Києва, що досягли високих результатів на всеукраїнських і міжнародних студентських змаганнях з футболу та вручені Подяки тренерам від Міністерства Молоді та спорту України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Футбольної асоціації студентів м. Києва.
 
  Почесною грамотою від Міністерства молоді і спорту України за особистий внесок у розвиток студентського спорту в Україні, здобуття спортивних результатів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях,  професіоналізм, відданість справі був нагороджений завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко.
  Почесною грамотою від Футбольної асоціації студентів м. Києва за плідну працю та значні досягнення, високий професіоналізм, активну громадську діяльність у справі популяризації і розвитку футболу в м. Києві були нагороджені викладачі кафедри фізичного виховання Олена Отрошко та Сергій Швець.
  Подякою від Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за заслуги у здобутті високих спортивних результатів на всеукраїнських змаганнях були нагороджені студенти НУБіП України Ростислав Сидоренко (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність «Фізична культура і спорт») та Тетяна Сидоренко (ф-т ветеринарної медицини).
  Також на звітно-виборчій Конференції Миколу Костенка було обрано віцепрезидентом Футбольної асоціації студентів м. Києва.
 
Віталій ШМАРГУН,
професор кафедри фізичного виховання
 

    

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook