Студмістечко: public talk із мешканцями гуртожитків

4 жовтня 2023 року
  З початку поточного тижня до аудиторних занять повернулись студенти 2-3 курсів бакалаврату. Національний університет біоресурсів і природокористування України вкотре продемонстрував першість серед ЗВО столиці та продовжив безперебійний навчальний процес, попри усі перешкоди.

  За розпорядженням Станіслава Ніколаєнка, ректора університету, було організовано цикл зустрічей із мешканцями гуртожитків, який має на меті забезпечити якісний виховний процес із студентством та скоординувати запал здобувачів в потрібне русло.
  Сергій Кваша, проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку очолив зібрання, спільно із Сергієм Стецюком директором студентського містечка, Сергієм Михнюком, директором ННЦ ВР і СР, заступниками ННІ/факультетів, завідувачами гуртожитків, вихователями провели глибоко змістовний public talk із мешканцями гуртожитків №5, 6, 7.

  Значні зміни в житті народу зумовлюють і зміни у виховній системі. Розбудова незалежної держави Україна потребує формування в підростаючого покоління національної свідомості, любові до своєї Вітчизни, до рідної мови, до свого народу, його традицій, історії та культури.
  Сергій Миколайович простими і доступними словами пояснював надзвичайно важливі тези. Зупинився на важливості вивчення англійської мови, яка станом на зараз є вимогою №1 в успішних роботодавців. Кожен студент повинен розуміти для чого він навчається і бути на крок попереду від тих, у кого немає достатніх знань. Також, проректор зупинився на основних моментах у поведінці студентства в гуртожитках, що викликає найбільше занепокоєння, а саме випадки використання нецензурної лексики, неналежне дотримання санітарного стану та не завжди гідна поведінка в умовах воєнного стану.

  Проректор, акцентував увагу мешканців на популяризації української мови, закликав уникати використання російських слів в спілкуванні. Кожен повинен розуміти, що наша держава переживає важкий час, тож нам необхідно прославляти нашу державу, українську церкву і бути гідними громадянами країни.

  Сергій Стецюк, директор студентського містечка у своєму виступі закликав реагувати на оповіщення «Повітряна тривога!» і неухильно дотримуватись Правил поведінки мешканців в умовах воєнного стану.

  Нам точно є ким і чим пишатись. Деякі з викладачів зараз захищають нашу державу на передовій, серед них Олег Марус, який у мирні часи працював заступником декана факультету конструювання і дизайну, Руслан Басараб та Андрій Блозва, що також працювали заступниками декана факультету інформаційних технологій до повномасштабного вторгнення рф. Сергій Кваша закликав мешканців гуртожитку №5, 7 (де мешкають студенти цих факультетів) написати колективного листа і підтримати захисників теплими словами, адже завдячуючи їм ми маємо змогу навчатись і жити повноцінне життя.
  Завершенням зібрання став дружній турнір з настільного тенісу із студентами у гуртожитку №7.

 

Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook