Ph.D. Очно-дистанційна зустріч з випускниками аспірантури 2019 року вступу

22 вересня 2023 року
  20 вересня відбулася зустріч ректорату університету та відділу аспірантури з аспірантами 2019 року вступу. Зустріч розпочалася з вітального слова проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку Сергія КВАШІ.

  У своєму виступі він наголосив, що здобуття ступеня доктора філософії вимагає великих зусиль. Сергій Миколайович підкреслив необхідність глибокого розуміння кожним аспірантом важливості ролі науки в умовах воєнного стану. Проректор порадив випускникам завжди розвивати свої інтелектуальні здібності, не втрачати актуальність своїх досліджень і завжди бути готовим до нових викликів та можливостей в галузі освіти.
  Завідувач відділу аспірантури Віталій ВАКУЛЕНКО ознайомив всіх аспірантів та здобувачів з наказом про відрахування, побажав молодим науковцям успішних захистів наукових досліджень, а також відповів на питання учасників зустрічі.

  Відповідно до порядку денного також до випускників звернувся Сергій БОЯРЧУК – завідувач відділу докторантури та атестації наукових кадрів. Він нагадав аспірантам, котрі ще не захистили свої дисертації про порядок присудження наукового ступеня доктора філософії та алгоритм розгляду та захисту дисертації в докторській спеціалізованій вченій раді. Сергій Васильович наголосив на необхідності кожного отримати академічну довідку про завершення освітньо-наукової складової, наголосив на необхідності розпочати покрокову процедуру прилюдної атестації у разовій спеціалізованій вченій раді. Звернув увагу випускників на важливі зміни в процедурі захисту дисертаційних досліджень, які вступлять в силу з 01 січня 2024 року, роз'яснив нововведення та важливі аспекти цих змін.

  Зустріч пройшла в атмосфері конструктивної дискусії та обміну інформацією. Учасники виразили вдячність за можливість отримати актуальну інформацію та задати питання, які цікавили їх щодо подальшого розвитку в академічній сфері.

  Бажаємо всім нових наукових звершень, невичерпної енергії, та щоб захищені результати наукових досліджень були запорукою успіху та визнання. Адже захист – це не просто завершення навчання, але і велика можливість показати світу ваш потенціал та внести свій вклад у розвиток науки!

Надія Міняйло,
заступник завідувача відділу аспірантури

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook