Вітаємо лісівників з професійним святом – Днем працівника лісу!

17 вересня 2023 року
   У третю неділю вересня своє професійне свято відзначають люди, які піклуються про лісові багатства та сприяють їхньому раціональному використанню. День працівника лісу закріплений Указом Президента України від 28 серпня 1993 р. № 356/93.
 
Шановна спільното лісівників – викладачі, співробітники, студенти ННІ лісового і садово-паркового господарства та працівники ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника лісу!
Професія лісівника чи не одна з найстаріших та найбільш шанованих професій у світі, адже кожен, хто обрав для себе лісівничу стежину, водночас, взяв на себе і велику відповідальність перед майбутніми поколіннями.
Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги та високого авторитету. Адже саме вони, плекаючи своїми натрудженими та водночас ніжними руками маленькі саджанці рослин, вирощують з них могутні вікові ліси. Тут доречно згадати відомі рядки з вірша Максима Рильського:
Той, хто любить паростки кленові,
Хто діброви молоді ростить,
Сам достоїн людської любові,
Бо живе й працює – для століть!
Сьогодні лісівники виконують багато завдань військового характеру – боронять нашу Україну на полі бою, щоденно працюють в лісі на лінії зіткнення, забезпечують енергонезалежність нашої країни та готуються до переможного мирного життя, висаджуючи новий ліс, створюючи кращі умови праці для його збереження і захисту.
На превеликий жаль, частина лісівників віддали своє життя за рідну країну та її народ і вже ніколи не повернуться з фронту додому. Ми глибоко вдячні кожному герою за їхні подвиги! Кожен наш студент, випускник і співробітник, які поклали життя за незалежність і територіальну цілісність нашої держави, які віддали своє майбутнє заради нашого сьогодення, назавжди залишаться в нашій пам'яті!
Дякую професорсько-викладацькому складу інституту за високоякісну та сумлінну підготовку майбутніх фахівців лісівничої галузі, працівникам Боярської лісової дослідної станції за працелюбність і щоденну клопітку працю!
З нагоди цього професійного свята хочемо відзначити та подякувати працівникам: Бойку Олексію Леонідовичу, доценту кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій; Ліханову Артуру Федоровичу, доценту кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції; Миронюку Віктору Валентиновичу, т.в.о. завідувача кафедри таксації лісу та лісового менеджменту, Пузріній Наталії Василівні, завідувачу кафедри лісівництва; Піхало Олесі Віталіївні, доценту кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну; Спірочкіну Андрію Костянтиновичу, в.о. завідувача кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.
Бажаю студентству інституту, й надалі, з високою відповідальністю та сумлінням виконувати поставлені перед ними завдання, дбати про нові навчальні здобутки на благо лісового господарства України!
Серед кращих студентів хочемо відмітити Андрія Шаха, Марію Миронюк, Дмитра Кушніра, Олега Наконечного, Богдану Верцеху, Євгенія Мартиненка, Ірину Зібцеву, Тетяну Красник. Бажаю їм не зупинятися на досягнутому і невпинно розвиватися.
 
Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного «дубового» здоров’я, «тисового» довголіття, успіхів у праці, невичерпних життєвих сил, нових здобутків і людського щастя. Хай під мирним небом України шумлять ліси, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні! Разом до перемоги над російськими загарбниками!
 
 
З повагою до лісівників, щирою вдячністю відважним воїнам ЗСУ
 та глибокою шаною до полеглих у війні захисників!
 
 
 
Ректор                            Станіслав Ніколаєнко
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook