Із вдячністю до польських колег – нова стендова експозиція у філії Наукової бібліотеки у навчальному корпусі № 6

22 серпня 2023 року
  До початку нового навчального року у філії Наукової бібліотеки у навчальному корпусі № 6 урочисто відкрито нову тимчасову стендову експозицію, що присвячена багаторічному співробітництву факультету землевпорядкування Національного університету біоресурсів і природокористування України та Інституту просторового менеджменту Вроцлавського природничого університету.

  Результатом цієї співпраці є регулярне ознайомлення майбутніх інженерів-землевпорядників, що навчаються в НУБіП України, із кращими практиками проведення землеустрою у Польщі, підвищення кваліфікаційного рівня науково-педагогічних працівників, взаємне проведення гостьових лекцій провідних професорів, спільні літні геодезичні школи, стажування за програмами Erasmus+ та стипендією професора Станіслава Толпи. Із початком війни польські колеги із Вроцлавського природничого університету надали неоціненну допомогу українським землевпорядникам, прихистивши багато сімей із зони бойових дій, передавши декілька фургонів гуманітарної допомоги для найбільш постраждалих регіонів.

  На стенді представлені навчальні, наукові та популярні видання про Нижню Силезію, що люб’язно передані до бібліотеки НУБіП України польськими геодезистами та землевпорядниками.
  У відкритті експозиції взяли участь декан факультету землевпорядкування, професор Тарас Євсюков, завідувачі кафедр та викладачі факультету землевпорядкування.

  До організації експозиції долучилися керівник філії Наукової бібліотеки Олена Литовченко, завідувач кафедри землевпорядного проектування, професор Андрій Мартин. Ознайомитися зі стендовою експозицією можна буде до грудня 2023 року у філії Наукової бібліотеки у навчальному корпусі № 6 (вул. Васильківська, 17).

Юлія Мороз,
методистка ННВЦ "Охорона природних ресурсів
та реформування земельних відносин"

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook