Студмістечко: щотижнева нарада із завідувачами гуртожитків

18 серпня 2023 року
  18 серпня відбулась традиційна щотижнева нарада із завідувачами гуртожитків. Цього разу зібрались у гуртожитку № 3, який відновив своє функціонування після 1,5 роки вимушеного простою.

  Валерій Іщенко, проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності та Олег Самсонюк, головний інженер університету долучилися до зібрання. За дорученням ректора університету Станіслава Ніколаєнка, підбивали підсумки першого навчального тижня з точки зору господарської складової, облаштування та налагодження побутових процесів.

  Сергій Стецюк, директор студентського містечка, сконцентрував увагу присутніх на дотриманні належного санітарного стану в житлових кімнатах. Закликав обрати старост кімнат та розподілити відповідальність кожного за майно в кімнаті. Наголосив про необхідність проведення повторного інструктажу з пожежної безпеки для першокурсників, а також важливість реагування і розуміння подальших дій студента під час оповіщення «Повітряна тривога».

  «Порядок в кімнатах – відповідно порядок в голові, налаштовуйте ефективну співпрацю з членами студентської ради та працюйте з мешканцями, особливо першокурсниками, пояснюйте усі нюанси проживання» – закликає директор.
  З великим ентузіазмом продовжуємо працювати над покращення побуту в гуртожитках кампусу.

 


Марта Колич, Мирослава Терлецька,
фахівчині студентського містечка

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook