Допомога бійцям ЗСУ від жінок профспілки НУБіП України

2 квітня 2023 року
  Підтримка наших Збройних сил, підтримка кожного бійця на фронті є сьогодні обов’язком кожного свідомого українця. І кожен з нас на своєму місці має зробити все можливе, щоб внести свій вклад у Перемогу.

  Профспілкова організація НУБіП України вкотре спрямувала свої зусилля на організацію допомоги нашим воїнам! Вона стала можливою завдяки одноголосному рішенню жінок профспілки НУБіП України про передачу на це коштів, що були заплановані на придбання подарунків до свята весни.
  Серед науково-педагогічних працівників НУБіП України є справжні, мужні чоловіки, які із перших днів повномасштабного вторгнення окупантів стали на захист України! Серед таких і доцент кафедри управління земельними ресурсами Григорій Колісник, який із перших днів війни вступив до лав ТРО, а згодом у складі ЗСУ відправився на передову. Військовий підрозділ нашого співробітника здійснював успішні бойові завдання на різних ділянках фронту. Саме військовій частині, де проходить службу Григорій Колісник, і була адресована допомога. На запит військової частини було придбано засоби радіозв'язку із ліцензійним забезпеченням. Командування та військові побратими Григорія передають університетові слова вдячності за надану допомогу.

  В організації допомоги активну участь взяла голова профбюро факультету землевпорядкування Ольга Тихенко. Не перестаємо дякувати нашим Славним Захисникам, воїнам ЗСУ! Віримо, що в єдності наша сила і долучаємось до допомоги ЗСУ!

  Саме завдяки нашим воїнам ми маємо можливість жити і працювати у своїй рідній Україні!

Слава Україні!

 

Ростислав Тарасенко,
голова профкому

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook