НУБіП – один із переможців конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

22 серпня 2022 року
5 серпня 2022 року під керівництвом заступника Голови НАДС Андрія Заболотного відбулося перше засідання Конкурсної комісії НАДС з відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
 
Цьогоріч конкурсний відбір вперше проходив автоматизовано через функціональний модуль Порталу управління знаннями. Саме таким є одне із завдань Стратегії реформування державного управління на 2022-2025 роки. Інформатизація цього етапу конкурсної процедури дозволяє максимально знизити втручання на етапі прийому та відбору конкурсних заявок. Новий формат роботи дозволив зменшити час роботи конкурсної комісії над опрацюваннями заявок від навчальних закладів.  
Загалом на конкурс подано 288 конкурсних пропозицій від 36 закладів освіти, зокрема:
– 29 конкурсних пропозицій від 29 закладів вищої освіти на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», у тому числі від Національного університету біоресурсів і природокористування України;
259 конкурсних пропозицій від 31 закладу освіти на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (за загальними професійними (сертифікатними) програмами – 43, за загальними короткостроковими програмами – 216) за 17 напрямами.
 
 
Попередній розподіл обсягу державного замовлення для учасників конкурсу визначався пропорційно отриманому учасником конкурсу конкурсного балу, що розраховувався за формулою, що затверджена наказом НАДС від 13 квітня 2021 року № 66-21, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 травня 2021 року за № 627/36249.
За підсумками засідання прийнято рішення затвердити попередні обсяги державного замовлення між учасниками конкурсного відбору.
Відповідно до рішення Конкурсної комісії НАДС з відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» та підвищення кваліфікації у 2022 році (протокол засідання від 19 серпня 2022 року № 3) Національному університету біоресурсів і природокористування України за попереднім розподілом виділено 21 місце державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування».
 
 
Наявність у закладі вищої освіти сертифікату про акредитацію освітньої програми – одна з умов конкурсного відбору виконавців державного замовлення.Минулого року наш університет пройшов успішну акредитацію освітньої програми «Публічне управління та адміністрування за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (сертифікат №1994, термін дії – до 01.07.2027 р.).
 
Колектив випускової кафедри публічного управління, менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва разом з адміністрацією ННІ неперервної освіти і туризму постійно працюють над запровадженням інноваційних методів практико-орієнтованого навчання та удосконаленням освітнього процесу з метою забезпечення якісної підготовки магістрів для роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
 
 
Сергій Приліпко,
в.о. завідувача кафедри публічного управління,
 менеджменту інноваційної діяльності та дорадництва,
доктор наук з державного управління
 
 
За матеріалами Національного агентства України
з питань державної служби
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook