Порядок завершення навчання в осінньому семестрі магістрами 2 року ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження

29 жовтня 2021 року
Згідно графіку магістри 2 року навчання ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження завершують теоретичне аудиторне навчання до 6 листопада, а з 8 листопада виходять на зимову екзаменаційну сесію. 
Своєчасна та якісна підготовка до захисту магістерської кваліфікаційної роботи включає ряд кроків згідно вимог, передбачених Положенням про підготовку і захист магістерської кваліфікаційної роботи (порядковий № 22), зокрема:

до 15 листопада (2 року навчання) – перевірка магістерських кваліфікаційних робіт на ознаки плагіату;

до 25 листопада – проведення загальноуніверситетської конференції студентів магістратури у форматі постерних презентацій результатів дослідження за спеціальностями;
 

Для магістрів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження затверджено такий графік проведення постерних презентацій:

№ п.п.
Кафедра
Дата і час
Посилання для підключення
1
Електропостачання ім. проф. В.М. Синькова
02.11.2021 о 10:00
https://nules.webex.com/nules/j.php?MTID=m5d4158155b2db9128a4688003090762c
2
Автоматики та робототехнічних систем ім. акад. І.І. Мартиненка
03.11.2021 о 10:00
https://nules.webex.com/nules/j.php?MTID=m95d84ac96b762a6392e3b1e73107435b
3
Теплоенергетики
04.11.2021 о 10:00
https://nules.webex.com/nules/j.php?MTID=mdab3893247b179dd12b6349d880b6ce0
4
Електротехніки, електромеханіки та електротехнологій
05.11.2021 о 10:00
https://nules.webex.com/nules/j.php?MTID=md52baf35ffc9cc670dca9ecf927b2b54

до 30 листопада – проведення попереднього захисту магістерських кваліфікаційних робіт на випускових кафедрах;

10–15 грудня 
(рекомендовані дати)
 – захист магістерських кваліфікаційних робіт перед екзаменаційною комісією;

23, 24 грудня
 (рекомендовані дати) – випуск магістрів.

Звертаємо особливу увагу на важливість дотримання академічної доброчесності при написанні магістерської кваліфікаційної роботи. Згідно вимог оновленого Положення про порядок перевірки наукових, навчально-методичних, дисертаційних, магістерських, бакалаврських і інших робіт на наявність плагіату (№ 39):
п. 6.1. розділу 5. Максимальний збіг за однією роботою студента не повинен перевищувати 40%. У разі випадку типових дипломних робіт інженерних спеціальностей межа максимального збігу за однією роботою не повинна перевищувати 50%.
У разі перевищення максимального відсотку збігу чи виявлення фактів порушення академічної доброчесності, зокрема наявності у кваліфікаційній роботі академічного плагіату робота повертається студенту на доопрацювання ним змісту в десятиденний термін і надсилається на повторну перевірку.
У разі виявлення в роботі підміни формату, фабрикації, фальсифікації, а саме використання макросів, автозаміни символів, тексту що не відповідає темі роботи – автор роботи позбавляється права доопрацьовувати роботу і не допускається до захисту перед екзаменаційною комісією.
Нагадуємо, що Положення передбачають посилення участі у науковій діяльності та обов'язкове винесення на захист результатів кількох власних аналітичних досліджень. До складу використаних джерел в обов’язковому порядку включаються законодавчі та інші нормативні документи, наукові статті (у т.ч. не менше двох джерел із наукометричних баз Scopus та Web of Science), публікації результатів дослідження студента магістратури, керівника чи представників наукової школи університету із теми дослідження, а також практичні публікації, монографії, підручники, веб-сайти, інформацією яких Ви  користувалися під час роботи.
Вам необхідно підготувати  реферат магістерської роботи, який містить характеристику самої роботи (інформацію щодо структури, кількості додатків, ілюстрацій, таблиць, використаних джерел; обсяг магістерської кваліфікаційної роботи у сторінках) та стислий виклад основного змісту (за розділами), висновки та ключові слова. Обсяг реферату до 3-х сторінок. Розміщується реферат перед змістом магістерської кваліфікаційної роботи.

По проходженню кожного з етапів  не  забувайте оновлювати інформацію  на  Сторінці магістра на сайті університету та в Індивідуальному навчальному плані. На особистій сторінці необхідно вказати перелік усіх публікацій із  гіперпосиланням  на них, прикріпити  постер та реферат. Не  забувайте  й  про висвітлення на  сторінці особистих здобутків,  досягнутих  в процесі навчання  та  вдало складеного резюме  для  перспективи подальшого працевлаштування.

З організаційних питань звертатись до дирекції ННІ.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook