Кафедра ландшафтної архітектури та фітодизайну

Матеріальне забезпечення освітніх компонент

 НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В САДОВО-ПАРКОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ
(навчальний корпус №1, аудиторія 60)

Навчальна лабораторія комп'ютерних технологій в садово-парковому господарстві кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну забезпечує сучасний рівень навчального процесу у підготовці фахівців спеціальності 206-Садово-паркове господарство, надаючи здобувачам освіти можливість працювати з актуальними інструментами для проектування та моделювання ландшафтних об’єктів.

Тут відбувається навчання із дисциплін освітнього ступеня Магістр освітньої програми «Садово-паркове господарство»: Комп’ютерні технології проектування садово-паркових об’єктів, Ландшафтне проектування, Вертикальне планування, Концептуальне проектування, Геопластика та ін.

 

 

У навчальному процесі використовується професійне програмне забезпечення, зокрема
- для створення креслень – система автоматизованого проектування ArchiCAD;
- для тривимірного моделювання – SketchUp, Realtime Landscaping Architect;
- для реалістично наближеного рендирингу – інструмент для 3D візуалізації Lumion.

Аудиторія обладнана відповідною комп’ютерною технікою і забезпечує, як стаціонарні робочі місця, так і можливість роботи із портативними персональними комп’ютерами, робоче місце для викладача, проектором, мультимедійною системою та мереживним обладнанням. В оформленні навчальної лабораторії присутні елементи унаочнення у вигляді креслень, макетів та інформаційних стендів.

Використовується для проведення лекцій, практичних і лабораторних занять, а також для індивідуальної роботи студентів. 

 

 

 

  НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕКОРАТИВНОГО САДІВНИЦТВА ТА ФІТОДИЗАЙНУ
(навчальний корпус №1, аудиторія 68)

Навчальна лабораторія кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну забезпечує рівень навчального процесу у підготовці фахівців спеціальності 206-Садово-паркове господарство, надаючи здобувачам освіти можливість працювати з актуальними інструментами для досліджень насіння квіткових рослин, сортового різноманіття квіткових рослин із подальшим їхнім впровадженням на садово-паркових об’єктах.
У навчальній аудиторії відбувається навчання із дисциплін освітнього ступеня Магістр освітньої програми «Садово-паркове господарство»: Насінництво і сортознавство квітникових рослин та ін.

 

У навчальному процесі під час виконання практичних робіт з дисципліни «Насінництво та сортознавство квітникових рослин» застосовуються професійні прилади зокрема
- для дослідження структури насіння - мікроскоп (Ulab XSP-128MLED)
бінокуляр (BIOLAM), лупи;
- для вивчення посівних якостей насіння квітникових рослин (визначення чистоти та життєздатності насіння) - електронні ваги SPX222 (OHAUS), Max 220 g, d=0,01 g, пінцети, чашки Петрі;

- для визначення жаростійкості видів та сортів квітникових рослин – прилад ELMI TW 2.03;

- для визначення параметрів навколишнього середовища та розмірів ділянок місць зростання видів та сортів квітникових рослин – цифрові люкс-метр, анемометр, PH-метр.

 

Аудиторія забезпечує стаціонарні робочі місця та можливість роботи із наявним лабораторним обладнанням. В оформленні навчальної лабораторії є елементи унаочнення у вигляді макетів та інформаційних стендів. Використовується для проведення лекцій, практичних і лабораторних занять, а також для індивідуальної роботи студентів.
 

НАВЧАЛЬНА АУДИТОРІЯ
(навчальний корпус №1, аудиторія 76)

У навчальній аудиторії 76 кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну проходить навчальний процес із дисциплін освітнього ступеня Магістр освітньої програми «Садово-паркове господарство»: Реконструкція і реставрація садово-паркових обʼєктів, Паркознавство, Лісопаркове господарство, Експлуатація садово-паркових об'єктів та ін. У ній обладнані робочі місця для студентів і для викладача, де є можливість роботи із портативними персональними комп’ютерами.
Використовується для проведення лекцій, практичних і лабораторних занять, а також для індивідуальної роботи студентів. У ході вивчення дисциплін для унаочнення лабораторія оснащена проектором, мультимедійною системою та мереживним обладнанням. В лабораторії присутні приклади креслень, макети та інформаційні стенди.

 
 

 

   

 

 

Викладання дисципліни 'Формове різноманіття деревних рослин з основами дендропроектування' (кафедра ботаніки, дендрології та лісової селекції)

 

 

 

Структурні підрозділи кафедри лісівництва

НАВЧАЛЬНІ ЛАБОРАТОРІЇ
НЛ "Ентомологічної експертизи та захисту лісу"
НЛ "Інженерно-технічного забезпечення лісового комплексу"
НЛ "Лісознавства та лісівництва"
НЛ "Музей лісових звірів та птахів ім. професора О.О. Салганського"
НЛ "Патології лісу ім. професора А.В. Цилюрика"
Навчальний процес з дисципліни "Захист декоративних рослин" (відео)

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ЛАБОРАТОРІЯ
ННВЛ "Загального лісівництва та охорони лісу"

 

КАФЕДРА ВІДТВОРЕННЯ ЛІСІВ ТА ЛІСОВИХ МЕЛІОРАЦІЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook