Кафедра організації підприємництва та біржової діяльності

Профорієнтація спеціальність "Економіка підприємства" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Кафедра організації підприємництва та біржової діяльності
Запрошує на навчання за спеціальністю "Економіка підприємства" та "Підприємництво, торгіля та біржова діяльність"
на денну та заочну форму навчання
 
Наша кафедра є підрозділом  провідного національного дослідницького вищого навчального закладу у сфері біотехнологій, природозбереження, продовольчої безпеки із більш ніж віковою історією, який у 2017 році увійшов до десятки кращих університетів країни за версією рейтингу «ТОП-200 Україна».
Кафедра організації підприємництва та біржової діяльності функціонує у складі економічного факультету, має високий науково-педагогічний потенціал, є випускною з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр зі спеціальності "Економіка підприємства" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність".
Навчальну роботу забезпечують 15 співробітників кафедри, з яких 1 доктор наук, професор, 9 кандидатів наук (8 доцентів і 1 асистент) та старший лаборант.
Навчальний процес повністю забезпечений навчально-методичною літературою, підготовленою співробітниками кафедри.
Щороку студенти проходять виробничі практики у бізнес-структурах АПК країни і за її межами – у Німеччині, Норвегії, Щвейцарії, Данії, США, Нідерландах, Франції, Фінляндії, Австрії, Австралії, Великобританії, Польщі.
Викладання дисциплін ведеться українською та англійською мовами.
На кафедрі здійснюється підготовка фахівців ОС «Магістр» зі спеціальності «Економіка підприємства» за програмами:
  • Проектування підприємницької діяльності в АПК (дослідницьке спрямування)
  • Бізнес-планування підприємницької діяльності в АПК (виробниче спрямування)
  • Організація виробничого обслуговування в АПК (виробниче спрямування)
На кафедрі функціонує студентський науковий гурток «Підприємець», члени якого беруть участь у конференціях, виступають з доповідями на різноманітних засіданнях, публікують наукові статті та тези у вітчизняних та зарубіжних виданнях. Наукові роботи студентів під керівництвом викладачів кафедри нагороджені почесними грамотами, листами подяками, сертифікатами.
Підведення підсумків науково-дослідної роботи студентського гуртка кафедри
 
Обираючи наш університет, зокрема економічний факультет за спеціальностями "Економіка підприємства" та "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", Ви отримаєте наступні переваги:
  • Можливість навчатися за міжнародними магістерськими програмами в університетах США, Німеччини, Японії, Росії, Польщі, Нідерландів, а по завершенню отримувати «подвійний диплом» університету-партнера.
  • Проходження практики у високотехнологічних підприємствах агробізнесу та інших підприємницьких структурах, де як правило і відбувається працевлаштування.
  • Проживання у студентському містечку,яке розміщене неподалік від культурного центру столиці у зеленій зоні – єдиному на території мегаполісу національному природному парку «Голосіївський». Біля студмістечка знаходяться також наукова бібліотека, студентські їдальні, санаторій-профілакторій, спортивний комплекс, стадіон, пасіка, стайня та ботанічний сад.
  • Крім того, поруч з університетом розвинена інфраструктура: зручна транспортна розв’язка, центральний автовокзал, іподром, Національна бібліотека України імені В.Вернадського, розважально-торгівельні центри, супермаркети, кінотеатри, заклади культури і мистецтва.
  • Студенти НУБіП мають можливість відпочивати та набиратися сил у екологічно чистій зоні у власному спортивно-оздоровчому таборі «Академічний» в м. Іллічівську на березі Чорного моря

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook