Практичний семінар українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» на базі Немішаївського агротехнічного коледжу НУБіП України

23 жовтня 2021 року
    18 і 21 жовтня 2021 року за організаційного сприяння Науково-методичного центру ВФПО, на базі ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» у рамках німецько-українського проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU), відбувся практичний семінар «Застосування цифрових засобів інформації в освіті» для викладачів закладів фахової передвищої освіти.
 
     Спікером семінару виступила dr. Kerstin Wackwitz з Німеччини, експерт з питань професійної підготовки, управління освітою та розробки навчальних програм за освітніми програмами в аграрному секторі, представник Berufliches Schulzentrum Radebeul. Вона надзвичайно цікаво та змістовно висвітлила важливі питання використання цифрових медійних засобів в освіті, розповіла про навчальні платформи, які використовуються для викладання і навчання.
 
     Викладачі коледжів ознайомилися з модульним об'єктно-орієнтованим динамічним навчальними середовищами Moodle і Lernsax. Спільно із студентами Немішаївського фахового коледжу провели практичне навчання на тему «Захист середовища під час експлуатації та обслуговування тракторів». Також на практичних заняттях учасники заходу, використовуючи цифрові засоби навчання, розробляли та демонстрували інструкційно-методичні матеріали з питань проведення технічного обслуговування трактора МТЗ-892.
 
     У вільний час гості здійснили оглядову екскурсію коледжем, завітали до навчально-виробничої лабораторії «Технології молока і молочних продуктів» та НВЛ «Харчові технології», де за філіжанкою відмінної кави продегустували ароматну, смачну випічку та сирні смаколики, виготовлені з продукції власного виробництва.
 
Олександр Вергелес,
завідувач відділення

«Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook