Відбулася ІІI Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Тенденції та виклики сучасної аграрної науки: теорія і практика»

23 жовтня 2021 року

 

21 жовтня 2021 року кафедра рослинництва агробіологічного факультету провела ІІI Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Тенденції та виклики сучасної аграрної науки: теорія і практика: присвячену 30-річчю незалежності України».

 

Метою конференції було підвищення ефективності та якості наукових досліджень, підтримки зв’язків у науковій галузі серед викладачів, студентів, молодих вчених вищих аграрних навчальних закладів України та покращення проведення наукових досліджень, представлення, обговорення та використання результатів досліджень.

Науково-практичну конференцію відкрила завідувач кафедри рослинництва, професор Світлана Каленська та зі вступним словом звернулася до учасників декан агробіологічного факультету, професор Оксана Тонха.

З науковими доповідями на пленарному засіданні виступали науковці з різних аграрних закладів України, з наукових установ та виробничники.

З темою «Перспективи виробництва рослинної сировини для біопалива і біомастил» виступила завідувач кафедри, доктор с.-г наук Світлана Каленська в якій розкрила ефективність їх застосування у виробництві та окреслила завдання на перспективу.

З цікавою, змістовною доповіддю на конференції  виступив заступник директора Ботанічного саду ім. Гришка, доктор с.-г. наук, професор Джамал Рахметов з темою «Інтродукція та селекція високопродуктивних енергетичних культур для використання в інноваційних технологіях».