Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК гостинно відкрив двері для школярів Київщини

30 вересня 2021 року

    Важливим етапом у житті кожного абітурієнта є вибір професії та закладу вищої освіти. День відкритих дверей - календар-довідник для абітурієнта 2022. Це один з найважливіших заходів, оскільки саме в цей день абітурієнту надається можливість остаточно прийняти рішення вступати або не вступати в обраний університет. Для тих же, хто ще не визначився з вибором - це хороша можливість ближче познайомитися з конкретним місцем подальшого навчання і визначитися, чи підходить даний навчальний заклад чи ні.

Зрозумій уже ЗАРАЗ, ким ти хочеш стати, і твоє ЗАВТРА буде щасливим!

     Факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК, як завжди, гостинно зустрів школярів Київщини, щоб вони могли отримати якомога більше інформації про спеціальності, освітні програми, стратегію факультету, умови та матеріально-технічне забезпечення, можливості для студентів та дозвілля, яке допоможе розвивати світогляд і створювати найміцніші дружні зв’язки, зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей, вибрати найбільш актуальну професію, отримати поради та консультації фахових викладачів-практиків, зануритися у справжнє студентське життя навіть в умовах карантину.

 

 

     Основними гостями заходу стали 60 осіб з числа учнів, вчителів з Києва та різних куточків України із наступних закладів:

- Баришівський НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ст.»

- Бобровицький ліцей Чернігівської обл.

- Ліцей №100 «Поділ», м. Київ

- Технічний ліцей м. Києва

- Київський кооперативний інститут бізнесу і права

- Чортківське медичне училище Тернопільської області

- Медичне училище №1 м. Київ

- Гімназія Троєщина, м. Київ.

- Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської районної ради Черкаської області.

   Декан факультету Лариса Баль-Прилипко представила переваги спеціальностей нашого факультету, викладацький склад факультету, здобутки та досягнення науково-педагогічних працівників, як молодих, так і з великим практичним досвідом. Про матеріально-технічну базу лабораторій, навчання студентів, соціальні умови розповів доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Олександр Савченко. Він також звернув увагу учнів на спеціальності 181 «Харчові технології» та 229 «Громадське здоров’я», за якими факультет готує фахівців.

    Доцент Людмила Тищенко продемонструвала потужність лабораторій факультету, де студенти на високому рівні можуть проводити не лише заняття, навчаючись на бакалавра, але й виконувати свої наукові роботи, наукові дослідження, навчаючись в магістратурі, які неможливо провести в жодному університеті нашої країни.

  В.о. завідувача кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Володимир Василів  надав інформацію у вигляді презентації про умови вступу на навчання, перелік документів, які необхідно подавати для вступу в університет на наш факультет, про різноманітні культурні та просвітницькі заходи та дозвілля студентів. Також розповів про проведення занять у віртуальному просторі в умовах карантину та пандемії.

    Заступник Голови студентської організації факультету, студент 4 курсу Даніїл Маліков розкрив присутнім про студентське життя в університеті, про роботу студентської організації, дозвілля, запросив абітурієнтів обов’язково вступати лише на наш факультет, приєднатися до них в групу і приймати участь у вебінарах, конференціях та інших активних заходах.

    Лариса Вацлавівна,  доповнила інформацію про вступ, вибір спеціальностей, про великі можливості навчання на факультеті, про можливість школярів взяти участь у підготовчих курсах до ЗНО та олімпіаді, що дає можливість отримати додаткові 10 й 20 балів, про можливість здобути 2 спеціальності одночасно, навчаючись на стаціонарі і заочно, про можливість отримати європейський диплом в університетах Литви, Франції чи Німеччини відповідно до європейських програм обміну студентами, про можливість набратися фахових знань від потужного професорсько-викладацького складу факультету в сучасних аудиторіях, науково-навчальних лабораторіях, фундаментальній бібліотеці, про нову спеціальність 229 «Громадське здоров’я», про навчання за новою освітньою програмою «Нутриціологія», про майбутнє працевлаштування після закінчення навчання за даними спеціальностями, і викликала багато запитань у присутніх.

 

    Всіх запросила вступати на наш факультет і сказала, що вони вже зробили свій правильний вибір, приймаючи участь у нашому спільному заході.

Наталія Слободянюк, 

заступник декана

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook