Вчена рада ННІ ЛіСПГ розглянула готовність колективу до нового навчального року

31 серпня 2021 року
    30 серпня 2021 року відбулося розширене засідання вченої ради ННІ лісового і садово-паркового господарства. Від адміністрації університету на засіданні був присутній проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Кваша.

    Було вручено відзнаку «Заслужений працівник НУБіП України» майстру виробничого навчання ботанічного саду НУБіП Оксані Якобчук, а також почесні гпамоти університету Валерію Панчуку, професорам Юрію Цапку, Віктору Мауреру, доценту В’ячеславу Левченку, студенткам Маргариті Бегаль та Олені Дуді.

    Директор інституту Петро Лакида у своїй доповіді представив підсумки діяльності ННІ лісового і садово-паркового господарства за 2020/2021 навчальний рік, окреслив основні здобутки колективу та зосередив увагу присутніх на проблемах і завданнях на новий навчальний рік. Особлива увага була приділена аналізу цьогорічної вступній кампанії. Відзначив, що в цілому набір студентів на ОС Бакалавр цьогоріч видався успішним й інститут є лідером в Україні зі спеціальностей «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство» третій рік підряд серед ЗВО, які здійснюють підготовку за цими спеціальностями. При цьому детально зупинився на об’єктивних та суб’єктивних причинах істотного недобору абітурієнтів на ОС Магістр. Звернув увагу завідувачів кафедр на істотну нерівномірність очолюваних ними колективів у профорієнтаційній роботі так і кожного співробітника.

    В обговоренні директор НДІ лісівництва та декоративного садівництва Роман Василишин звернув увагу на необхідності залучення позабюджетних коштів у вигляді госпдоговірних наукових тематик, міжнародних проектів, наукових договорів тощо. В науковій роботі було зроблено акцент на збільшенні кількості публікацій в провідних зарубіжних журналах із високим індексом цитування.

 

     Завідувач кафедри відтворення лісів та лісової меліорації Віктор Маурер відзначив, що інститут повинен зосередити свою увагу на якості освіти, адже для цього в колективі є необхідний досвід, науковий потенціал та висококваліфіковані науково-педагогічні працівники.

 


 

    Завідувач кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Андрій Білоус відмітив питання цифровізації та інформатизації без чого неможливий якісний освітній процес.

    Завідувач кафедри дендрології, ботаніки та лісової селекції Юрій Марчук відзначив про якість випускників ННІ ЛіСПГ на ринку праці. Окреслив здобутки шкільних лісництв та їх наукових робіт, які стимулюють потенційних абітурієнтів до вступу.
 

    Завідувач кафедри ландшафтної архітектури та фітодизайну Олена Колесніченко відмітила, що лише за рахунок згуртованості колективу можливо досягнення високих результатів у навчально-науковій та профорієнтаційній роботі.

     Заступник директора з навчальної та виховної роботи Олександр Соваков окреслив важливість роботи наставників академічних груп у вихованні студентів.
 

     Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Кваша у своєму виступі зупинився на результатах ЄВІ, вступної компанії до бакалаврату і магістратури інституту. Відзначив важливість лісової галузі у державі. Окреслив здобутки університету по рейтингових показниках. Акцентував увагу на збільшенні кількості публікацій в провідних зарубіжних журналах із високим індексом цитування, що істотно впливатиме на рейтинг науковців інституту та університету в цілому.

 

     У проекті рішення вченої ради інституту були сформульовані основні завдання колективу на новий 2021/2022 навчальний рік, які були одностайно прийняті до виконання.

Ганна Бойко,
учений секретар вченої ради інституту

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook