Першість з настільного тенісу серед студентів навчально-наукових інститутів

19 березня 2014 року
18 березня в ігровій залі навчального корпусу № 9 пройшли змагання з настільного тенісу серед студентів ННІ університету.
Не зважаючи на досить довгу їх тривалість, серед учасників панували азарт та жага до перемоги. Окрема подяка - головному судді змагань старшому викладачеві кафедри фізичного виховання П. Чирві.
5
Український ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислового та природоохоронної галузей економіки
Український ННІ якості біоресурсів та безпеки життя

У загальному заліку серед чоловіків перемогу здобув студент Українського ННІ інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислового та природоохоронної галузей економіки Владислав Батенко, друге місце посів спортсмен з ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва Олександр Денисюк, а третє – представник технічного ННІ Сергій Поліщук.
У прекрасної статі трійка лідерів виглядає так: 1-ше місце у студентки ННІ бізнесу Євгенії Мельникович, 2-гу сходинку посіла представниця ННІ лісового і садово-паркового господарства Юлія Устименко, а 3-тю - Тетяна Беркуця (ННІ енергетики і автоматики).
Вітаємо переможців, призерів та організаторів змагань з успішним їх завершенням і бажаємо нових спортивних звершень!