Щиро дякуємо!

11 листопада 2013 року
Вчена рада і ректорат НУБіП України висловлює свою щиру вдячність керівництву Уряду України, партнерам, колегам, учасникам, гостям та благодійникам Міжнародної наукової конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи», присвяченої 115-річчю НУБіП України та 15-річчю GCHERA за участь, активне сприян­ня в організації та за вагомий внесок в успішне проведення конференції. Ми високо цінуємо  вашу підтримку, розуміння і проявлений інтерес до такої знаменної події! Вдячні вам також за те, що ви не шкодували сил, часу, коштів і цим забезпечили успішну реалізацію нашої спільної справи.
Особисто від себе висловлюю також подяку і глибоку повагу Президенту України В.Ф.Януковичу, Голові Верховної ради України В.В.Рибаку, Голові адміністрації Президента України С.В. Льовочкіну, міністру аграрної політики і продовольства України М.В. Присяжнюку, Голові Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюку, Президенту НАН України Б.Є. Патону, Президенту та членам Президії НААН України і всім іншим дорогим для мене славним людям – українцям і іноземцям – хто письмово чи особисто привітали мене з нагоди мого 70-річчя! Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, творчих успіхів, натхнення та професійних досягнень!
Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю з вами, а зі свого боку буду робити все можливе аби підтримати вас у всіх ваших благородних справах на славу нашої Вітчизни!
 

 

Щиро ваш,                                                                                  Д.Мельничук
ректор НУБіП України,
академік НАН України та НААН України
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook