Федір Карпович – студент факультету інформаційних технологій, призер чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації 2021 року

4 квітня 2021, 22:44
м. Вінниця

 

Федір Карпович студент факультету інформаційних технологій вперше у своїй спортивній кар’єрі завоював 3 медалі в особистому заліку у змаганнях серед чоловічої еліти на першому у 2021 році чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації.   

   Змагання відбулися у перші вихідні квітня 2021 року у лісових масивах навколо міста Вінниці. За перемогу на лісових трасах у своїх вікових групах змагалися спортсмени 8 областей України і міста Києва. Це були перші офіційні змагання зі спортивної радіопеленгації після зимової перерви. Після напружених тренувань у міжсезонні Федір зумів на рівних боротися із сильнішими спортсменами України зі спортивної радіопеленгації, які також є одними з провідних світових спортсменів, багаторазовими призерами чемпіонатів світу і Європи.

   У підсумку змагань у 4 дисциплінах (спринт, класичні дистанції на діапазонах 144 МГц і 3,5 МГЦ, радіоорієнтування) Федір Карпович - студент 2 курсу факультету інформаційних технологій, спеціальність комп'ютерні науки, завоював в особистому заліку 2 місце на класичній дистанції 3,5 МГц, 3 місце в спринті, 3 місце в змаганнях з радіоорієнтуваня. В командному заліку в складі збірної команди міста Києва Федір став чемпіоном України в дисципліні пошуку "лис" на діапазоні 3,5 МГц, а також в командному заліку кияни зайняли 2  місце в спринті, і на класичній дистанції 144 МГц та 3 місце в радіоорієнтуванні.

     Успішні виступи Федіра Карповича на чемпіонаті України дають надії сподіватися на потрапляння до збірної команди України 2021 року, подальші успішні виступи на чемпіонаті світу і Європи і виконання нормативу майстра спорту міжнародного класу з радіоспорту. 

    Серед ветеранів в групі Ч60 повний комплекти нагород в особистому заліку виборов В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання гуманітарно-педагогічного факультету, зайнявши 1 місце на дистанції радіоорієнтування, 2 місце – в дисциплін спринт і 3 місце на класичній дистанції з пошуку «лис» на діапазоні 3,5 МГц; ще два 1 місця В’ячеслав зайняв у командному заліку в складі збірної команди Києва на дистанції радіоорієнтування та пошуку «лис» на діапазоні 3,5 МГЦ.

 


   Під час чемпіонату наші спортсмени проводили профорієнтацію серед учасників змагань - запрошували на навчання до НУБіП України, рекламували нову спеціальність 017 фізична культура і спорт.

Вітаємо спортсменів, бажаємо подальших успіхів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях!

Микола Костенко

завідувач кафедри фізичного виховання

гуманітарно-педагогічного факультету

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook