Студентська чоловіча збірна НУБіП України з волейболу готується до Чемпіонату України

15 жовтня 2020 року

В рамках підготовки до змагань Чемпіонату України з волейболу у другій лізі наша команда взяла участь у двох турнірах серед команд міського та національного рівнів.

Перший турнір відбувся 4 вересня у місті Біла Церква. У ньому взяло участь 4 команди: НУФВСУ, що виступає у першій лізі Чемпіонату України, НУБІП УкраїниКиївщина ДЮСШ № 2 — друга ліга, Біла Церква. Наші хлопці обіграли команди НУФВСУ і Білої Церкви, а у фіналі поступилися Київщині і, у підсумку, стали володарями срібних нагород «Відкритого міського турніру з волейболу м. Біла Церква 2020».

11 вересня у м. Ірпінь відбувся турнір з волейболу присвячений Дню Українського козацтва. У ньому взяло участь 6 команд: Ірпінь, ІзіТім, НУБіП України, Пайп, Ірпінь-2, Мікаса, які є учасниками Столичної ліги з волейболу. У запеклій боротьбі збірна НУБіП України виборола друге місце, поступившись лише команді ІзіТім, яка в своєму складі мала 3-х гравців з вищої ліги Чемпіонату України.