Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасної теплоенергетики»
ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження
запрошує взяти участь
у МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
«Проблеми сучасної теплоенергетики»
(присвячена 100-річчю проф. Драганова Б.Х.),
що відбудеться 10-11 грудня 2020 р.
Мета конференції: Обмін науково-технічною інформацією вчених та інженерів в галузі теорії та практики теплоенергетики/
Обговорення найбільш ефективних шляхів реалізації перспективних розробок, виконаних в Україні, країнах ближнього та далекого зарубіжжя
Підготовка рекомендацій щодо створення та розробки новітніх систем енергозбереження і поновлювальних джерел енергії/
До участі в Міжнародній науково-практичній конференції запрошуємо науковців, аспірантів, магістрантів, викладачів закладів вищої освіти.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.
Секції роботи конференції:
- Теплоенергетика і теплофізика
- Енергоощадні технології в енергетиці
- Альтернативні джерела енергії
Тези доповідей будуть надруковані у матеріалах конференції, наукові статті ‒ у науковому журналі «Енергетика і автоматика».
Місце проведення: Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України, 03041 м. Київ, вулиця Генерала Родімцева, 19, конференц-зал навчального корпусу №1).
Драганов Борис Харлампійович народився 19 липня 1920 року. с. Копчак Тараклійського району (Молдова) в сім’ї вчителів. У 1945 році закінчив Одеський інститут інженерів морського флоту. Працював конструктором, головним конструктором Дунайського пароплавства (1949-1956 р.р.). Кандидатську дисертацію захистив у 1949р. Докторську дисертацію захистив в 1974 р. у спецраді Ленінградського політехнічного інституту.
В НУБіП України працює з 1952 р. на посадах доцента, професора, завідувача кафедри теплотехніки та гідравліки. З 1989 р. – професор кафедри теплоенергетики.
На конференції розглядаються такі важливі питання як шляхи розвитку сучасної теплоенергетики, основні наукові досягнення в області теплофізики і теплоенергетики. Особлива увага приділяється питанню енергозбереження та використання в енергетиці поновлювальних джерел енергії, до яких відносяться сонячні і вітрові електростанції, теплові насоси та інші енергетичні пристрої, які використовують енергію навколишнього середовища – грунту, повітря, водних ресурсів. При цьому для отримання енергії не використовується спалювання природного газу, вугілля та інших природних копалин, які є забруднювачами навколишнього середовища.
Ряд наукових доповідей присвячена питанням енергозбереження та використання поновлювальних джерел енергії в агропромисловому комплексі.
В програмі конференції представлено більше 80 доповідей від університетів, науково-дослідних інститутів НАН України (Інститут технічної теплофізики, Інститут відновлювальної енергетики та інші). В роботі конференції приймають участь науковці з Канади, Німеччини, Польщі, Індії, Польщі та інших країн.
Інформаційний лист (запрошення)
- Програма конференції.pdf (pdf, 507.63 КБ)