Анастасія Павлуш: хочу стати перекладачем і обираю НУБіП за порадою батьків

3 квітня 2020 року

 - Настя, де ти навчаєшся?
 – Я навчаюся у Волошинівському навчально-виховному комплексі імені Героя України Руслана Лужевського. Це Баришівський район Київської області.

 - Ти вже замислювалась над вибором професії і над тим, де ти будеш її здобувати?
 – Так, віднедавна переді мною постало питання вибору майбутньої професії, а, отже, і вибір навчального закладу для здобуття відповідної освіти. Серед великої кількості університетів я зупинила свій вибір на Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

 

 - Чому обираєш саме НУБіП?
 – Мені його порадили батьки. Свого часу вони здобували освіту саме в цьому університеті, і у них залишилися дуже теплі і приємні спогади про університет.

 - А що ти знаєш про сьогодення нашого університету?
– Він має сучасну навчальну базу, кваліфікованих викладачів, які добре знаються на своїй справі, дружню атмосферу в усьому закладі. А ще неймовірної краси ботанічний сад, що знаходиться на університетській території, мальовничі краєвиди довкола, а також цікаве і веселе студентське життя.

 - Який факультет ти обираєш?
 – Серед багатьох факультетів я обрала гуманітарно-педагогічний факультет, тому що вивчення іноземних мов у сучасному світі, на мою думку, є надважливим. А ще – мені просто подобається вивчати англійську мову і є велике бажання вивчити німецьку.

 - Про що ти мрієш?
– Сподіваюся, що і я колись стану частинкою великого світу завдяки освіті, здобутій у НУБіП.

Розмовляла Світлана Москаленко,
старший викладач кафедри іноземної філології і перекладу

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook