ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ

2 квітня 2020 року
м. Київ, НУБіП України

В нестандартних, екстрених ситуаціях необхідно швидко орієнтуватись та діяти ефективно, обираючи легкі, зручні, зрозумілі інструменти.

В ситуації, що склалася в нашій країні, а саме карантин - «заборонено відвідування закладів вищої освіти». Це стосується і аспірантів - майбутніх викладачів.

На період карантину навчальний процес у аспірантів  ні в якому разі не припиняється, лише змінюється його форма.

 

   

Для аспірантів, як і для всіх освітян, карантин це додатковий вільний час для того, щоб сісти за написання статей і тез, розділів дисертації, опрацювання літературних джерел, проведення власних досліджень і апробації. А для деяких активна підготовка до захисту та отримання наукового ступеня.

Аспіранти мають унікальний шанс пройти практику, яка знадобиться в педагогічній практиці та допоможе зрозуміти сутність, смак професії.

Отже, цей карантин, як і будь-яка криза, – це хороший привід почати робити те, що давно потрібно було зробити.

Необхідно пам’ятати, що запорукою успішного проходження випробувань, що час від часу підкидає нам сучасний світ, насамперед, є психологічний фактор та вміння адаптуватися.

 

    

    

    

Шановні освітяни пам’ятайте карантин – це не відпустка, не канікули та не відпочинок! Пам’ятаємо, збереження позитивного настрою, допомога один одному, дружня підтримка, зацікавленість в освоєнні сучасних технологій дозволить всім нам, після періоду карантину стати загартованішими, професійнішими, гнучкішими та сучаснішими.

 

Тетяна Розбицька,

асистент кафедри стандартизації та

сертифікації с.\г. продукції

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook