Вступ до магістратури «Право» на основі іншої спеціальності: Анастасія Татарчук обирає юридичний факультет НУБіП України

29 березня 2020 року

 

 

Сьогодні поспілкуємось із Анастасією, студенткою Інституту журналістики, спеціальності реклама та зв'язки з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

 

- Добрий день! Скажіть чому Ви зацікавились навчанням на юридичному?

 - Вітаю! Я закінчую магістерську програму зі спеціальності реклама та зв'язки з громадськістю, дізналась що є можливість отримати вищу юридичну освіту не маючи диплому бакалавра. Під час навчання зацікавилась медіа правом та охороною особистих немайнових прав та захистом честі особи. Хочу поглибити свої знання з прав людини. А диплом юриста, впевнена, додасть конкурентних переваг на ринку праці та допоможе у кар'єрі. Останнім часом часто стикаюсь з юридичними питаннями.

 - Для вступу Вам необхідно скласти внутрішній іспит в університеті зі спеціальності “Право”, єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Що саме складне у підготовці?

- Особисто для мене з блоку правових знань важче всього питання міжнародного права та європейської юстиції. Великий обсяг інформації та складний матеріал.

 - Як Ви дізналися про НУБіП?

 - Я дізналась про НУБіП від викладача, якій у нас викладав правові дисципліни в магістратурі. Пізніше я відвідала університет, мені дуже сподобався Ботанічний сад університету та решта території. Юридичний факультет НУБіП також зручно розташований.

 - Бажаємо терпіння та наполегливості у підготовці до іспитів! Часу вільного зараз вистачає.

 - Дякую!


 Бесіду провела доцентка кафедри теорії та історії

держави і права Олена Чомахашвілі

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook