Слухачі консультаційно-підготовчих курсів для вступу в НУБіП продовжують навчання дистанційно

29 березня 2020 року
     Оголошення карантину стало повною несподіванкою, але адміністрація і викладачі консультаційно-підготовчих курсів швидко зорієнтувалися в нових реаліях. Карантин не вічний, а здача ЗНО і вступ до Університету є найактуальнішою проблемою цьогорічних випускників шкіл та їх батьків.

     Консультаційно-підготовчі курси НУБіП денної форми навчання працюють з 2015 року, а з 2017 року згідно з наказом ректора запроваджена заочна (дистанційна) форма освіти. Навчальні матеріали для підготовки до здачі ЗНО з восьми загальноосвітніх предметів розташовані на платформі pv.nubip.edu.ua.
     Наприкінці 2019 року за ініціативи керівника центру дистанційних технологій навчання нашого університету Мокрієва М.В. платформу було оновлено, для того, щоб вона стала більш сучасною і зручною у використанні.

     За наповнення навчальними матеріалами по кожному предмету призначені відповідальні викладачі, які докладають максимум зусиль, щоб зробити підготовку до ЗНО для слухачів курсів максимально простою, цікавою і ефективною.

     Для слухачів денної форми навчання ще на початку навчання було створено групу у Вайбері. В цій групі слухачі могли оперативно отримувати інформацію і ставити запитання щодо вивчення дисциплін. Також були створені окремі Telegram-групи по предметам, до яких були долучені і викладачі. Тож, щойно оголосили карантин, слухачі отримують завдання для самостійного опрацювання. Коли стало зрозуміло, що карантин буде продовжений, прийнято рішення долучити слухачів денної форми навчання до платформи дистанційної освіти. Це надає додаткову можливість слухачам повторити пройдений матеріал і опрацювати наступні теми і завдання. Усім слухачам надіслано запрошення зареєструватися на платформі, де викладачі надають подальші вказівки.

     З кожного предмету дистанційних курсів створено зручну форму поетапного освоєння матеріалу для успішного складання ЗНО та вступних випробувань.

     Викладачами курсів розроблені також допоміжні матеріали у вигляді схем, таблиць, текстових довідок і відеофайлів, що роблять вивчення дисциплін ще більш цікавим і комфортним.

     Особливо зручними є тести, що перевіряються автоматично і показують відразу результат з аналізом помилок. Усі тести, складені як аналог ЗНО, що психологічно та фізично окреслять можливості абітурієнта, надають реальну оцінку знанням та компетенціям, набутим при навчанні на базі ЕНК.

     Тож процес підготовки до здачі ЗНО майбутніми студентами НУБіП України не припиняється і ми сподіваємося на успішні результати наших слухачів!!!

Оксана Багацька,
Ярослав Гуменюк, Руслан Лаврик

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook