4 березня 2020 року кафедра економічної теорії провела профорієнтаційну роботу з учнями школи № 179 Голосіївського району

4 березня 2020 року

  4 березня 2020 року кафедра економічної теорії провела профорієнтаційну роботу з учнями школи № 179 Голосіївського району.

   Профорієнтаційним заходом було вибрано візит до музею. Тому запрошено учнів 9 класу відвідати музей анатомії кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка оригінально оформлений і налічує понад 1000 експонатів. Доцент кафедри Стегней Микола Михайлович провів цікаву лекцію про історію його створення, вчених НУБіП, що доклали великих зусиль до цього, а також про важливість відповідального ставлення до навколишньої природи, збереження біорізноманіття рослинного та тваринного світу.
   Викладачі кафедри економічної теорії Болгарова Н.К., Гуща І.О., Бутенко В.М., Байдала В.В. були раді зустрічати таку зацікавлену, енергійну та небайдужу молодь. Дякуємо їх педагогам та вихователям, які відгукнулися на наше запрошення, і зробили можливою цю надихаючу зустріч. Дякуємо співробітникам нашого Університету за сприянням яких ця зустріч відбулась. Будемо раді побачити цих учнів серед наших студентів у недалекому майбутньому і бажаємо їм успіху!
 
 
 
 
 
 
Доцент кафедри економічної теорії Болгарова Н.К.
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook